trip-krainetrip-ukraine-dark

ehh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Peale Phi Phi'd, Similani ja Phuketi Ko Samuile maabudes oli ikka kerge shokk küll. Ülerahvastatud ja must (rannas vesi ei paistnud läbi ja olmeprügi hulpis vees). Ju siis olin valel ajal vales kohas, kuna paljud näevad Samuis midagi enamat. Ka Phi Phil oli palju turiste, kuid seal oli kuidagi hoopis teine õhkkond (ehk aitas kaasa autode puudumine) ja imeilusad puhtad rannad ning hea snorgeldada. Ka Phuketil oli palju turiste ja igatpidi ülearendatud, kuid vähemalt olid rannad pikad ja laiad ning see rahvas hajus suure pinna peale ära. Similani saartest ei hakka rääkimagi. Nagu näha, siis siin oli väike ülevaade randadest. Ehk siis kui rannad eriti pinget ei paku, siis mu arvamus oluline pole :)

Praamisõit oli täiesti ok. Heitsime tekil pikali ja peesitasime. Kui ostad kohalike paketi, siis pead arvestama, et teel Bangkokist Surat Thanisse võivad nad sind paar korda bussist välja ajada ja uude paigutada. Mõnikord võtab ka aega, kuni uus buss saabub, siis istud ja ootad, aga noh, pole hullu :)

PS käisime enne tsunamit.

Usun, et reisikaaslasi otsitakse suuresti ka raha tõttu (või igavlevad paarid?:)). Ehk siis mimekesi ööbimine on palju soodsam, rendid sa siis suure toa, apartemendi või lausa maja. Autorendist rääkimata! Nii et minu meelest siin midagi imestus- või taunimisväärset küll pole. Risk on muidugi, et satud mölakate otsa, kellest lahti ei saa. Kuid samas võid võita ka head sõbrad aastateks ja mitmekski ühiseks reisiks!

Kas avame ka loenduse, mitu inimest on viisast nüüd ilma jäänud :( ? Ise tean ühte.

Ohhohoo, tulin vaatama, kuhu inimesed siis ka reisivad, kuidas asju planeerivad ja mis ma näen?! Toimub hoopis jutt JOKKist ja lüpsist. Nagu Delfi poliituudiste kommentaariumisse oleks sattunud.

Miks reisiteemast eetika küsimus sai?

Nagu näha, teist keegi ei tea õieti midagi "mille õigsuses ma pole 100% kindel", "Ma pole ka 100% kindel tehnilistes üksikasjades", "Ma ei ole insider, nii et ei oska täpselt öelda", "Minusugune võhik ei saa muidugi aru", "In theory" küll aga teete raudkindlaid statemente "Jah, väga sitt Estraveli mainele, usaldusväärsusele ja heale äritavadele.", "niisiis jõuame selleni, et estravel tegi siiski teadliku otsuse riskida, mille negatiivse poole peal on lennufirmade võimalik pahameel", "Lihtsalt antud juhul oli üks lennufirma teinud kütuselisatasude sissenõudmise reguleerimisel vea, mida Estravel mõnuga ära kasutas" jne.

Sõbralik ettepanek: sellest teemast võiks taas tore reisiplaanide ning tulevaste muljete ja nõuannete vahetamise teema saada. Siis vähemalt inimesed teavad, millest räägivad :)