Beau00

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
10 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pagas 20 kg, käsipagas Finnairil 8 kg. Muidu on käsipagas 10 kg, aga seekord öeldi et lennuk täitsa täis ja käsipagas ei või olla suurem.

Kanali tuur, ujuv turg, ööturg, soovitan külastada suurt lamavat kuldset buddat. Sõida ka tuk-tukiga, see on lahe elamus. Ehtsat tai poksi saab vaadata Lumpini staadionil. VIP pilet maksis 1700 bahti.

Jah, mul plaan ikka Patong Beachil olla.

Mis sa muidu sellest hotellist arvad? Või mida soovitad, asukoht peaks olema Patong Beachil ja aeg veebruarikuu?!

plaan täitsa phi phile minna. Aitäh hotelli soovitamast. Ma tahan kindlasti enne kohaleminekut hotellid ära bonnida, sest ei viitsi koha peal hakata hotelle läbi käima ja hinda kauplema;)

Huvitav kui häiriv võib olla kui samas hotellis käib ehitustegevus?!

Raha võtavad nad kahjuks jah kõik maha:(

Igaks juhuks jah küsisin, sest hinna erinevus hotelli kodulehel pakutavas on pea 50%.

Ma lugesin lennufirma tingimusi ja seal oli viidatud sellele, et võib juhtuda, et lennuk on ülebroneeritud ja siis saab koha see, kes esimesene toolile istub. Ja kui kohast ilma, siis lennufirma pm ei vastuta, lendad siis kui kuskil koht vabaneb.

Seepärast mõtlesingi, et kas peaks selle eelisõiguse ostma või mitte. Aga kui siin arvatakse, et vaevalt lennuk täis, siis ma ei võta ka seda.

Kas keegi on sealt kindlustuse ka ostnud? Kuigi mul eraldi reisikindlustus sõlmitud.

Tere!

Milline sihtkoht kõige rohkem meeldis ja miks? Millistes hotellides peatusite ja kas jäite rahule? Reisipikkus? Kuidas Phuketis ööelu oli? Mis oleks reisi umbkaudne maksumus? Kas Phuketis on elu tunduvalt kallim kui Pattayas ja kuivõrd hinnaklass üldse meie omast erineb?

Vaata tänast Postimehe artiklit nimetatud firma kohta. Nii et ära selle firmaga küll mine.