trip-krainetrip-ukraine-dark

Tulihänd

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pm sama küsims, mis estiskil ja blablablal ehk siis küsimus on üpris aktuaalne. Kavatsen Singapurist läbi Pekingi Air Chinaga Stockholmi lennata ja lennujaamast välja minna ei kavatse. Üldiselt sellisel juhul vist viisat ei nõuta, aga Hiina kohta ma täpselt ei tea.

Kas neid pilte, mida kohapeal viisa jaoks teha on vaja saab Bangkoki lennujaamas ka teha?

Ma ei saa nüüd täpselt aru, mis probleem sul on...

Hetkel käis jutt sellest, kuidas end mürgiste loomade/putukate eest kaitsta ja see, kuidas neid täpselt zooloogiliselt nimetatakse ei oma antud kontekstis küll mingit tähtsust. Kui sa tead kõigi nende olendite nimesid ja oskad neid kenasti zooloogilistesse gruppidesse jagada, siis väga tubli!

Enamus inimesi on mingil alal spetsialistid ja võiksid koheselt targutama hakata, kui kuskil teemas mainitaks kasvõi riivamisi midagi, millest nad arvavad end teistest rohkem teadvat. Õnneks ei tunne enamus inimesi selleks vajadust, kuna neil pole vaja ennast teistele tõestada.

Nii et püüaks edaspidi siis rohkem teemasse minna.

Nagu ma aru olen saanud, siis istandustes töötades pidavat pidevalt igasugu rohkem ja vähem mürgiste elukatega kokku puutuma. Kas peale "ole tähelepanelik" on veel mingeid lihtsaid mooduseid, kuidas riske maandada? Näiteks kindaid kandes, mürgieluka jaoks ebameeldivalt lõhnates või midagi taolist.

Ma arvan, et sellel, kuidas neid jalgateta roomajaid täpselt nimetama peaks pole hetkel suuremat tähtsust. Mina näiteks sain aru, mida postituse algataja mõtles ja mind sõna "uss" kasutamine "mao" asemel suurt ei häiri.

Võta igaks juhuks Karelli keskusega ühendust. Aga üldiselt neil oli vist kuu aega (või isegi rohkem) seda taotlust läbi vaadata.

Kas sa Qantase, Tiger Airwaysi ja Air Asia pakkumisi vaatasid? Riiast Bangkokki on võimalik näiteks läbi bookinhouse`i umbes 6-8000 krooniga saada ja ma arvan, et sealt edasi vast annab ka midagi soodsamat kombineerida. Meie saime Bangkokist Perthi 4600 krooniga krooniga näiteks.