5reisiselli

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lgp. 12 Itallia härrasmeest.

Pidime koos teiega või teie koos meiega ühisel Itaalia reisil olema! Palun võtke kindlasti ühendust:

TALLINN, 28. oktoober, BNS - Raskustesse sattunud OÜ Aaria Reisid on viimasel ajal jätnud ära hulga bussireise, mistõttu on tarbijakaitseamet asunud koguma teenuseta jäänud klientide kaebusi firma vastu. Tarbijakaitseameti teatel saatsid Aaria Reisid 8. septembril oma klientidele teate, et üheksa planeeritud bussireisi Euroopa riikidesse jäävad ära. Reisikorraldaja lubas tagastada tarbijatele reisiraha 60 päeva jooksul avalduse alusel või teavitada pankrotist. Tarbijakaitseametile on juba tulnud palju kaebusi Aaria Reiside tegevuse kohta ning jätkuvalt oodatakse avaldusi klientidelt, kes pole vaatamata raha maksmisele reklaamitud teenust saanud. Avaldusi koos nõuet tõendavate dokumentide ehk lepingu, arve ja maksedokumentide koopiatega ootab tarbijakaitseamet 10. novembrini Tallinna aadressil Kiriku 4. Samuti saab avaldusi esitada e-posti aadressil info@consumer.ee. Tähtajaks esitamata nõuded ei kuulu rahuldamisele. Juhul kui seaduses sätestatud turismifirmade tagatis ei kata kõiki tarbijate nõudeid, edastab amet täitmata nõuded pankrotihaldurile. 9. oktoobril algatas Harju maakohus OÜ Aaria Reisid pankrotimenetluse ning ajutiseks pankrotihalduriks määrati Ene Ahas. Teisipäeval toimuma pidanud kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks lükkus edasi 19. novembrile. "Kuna võlgnik ei ole esitanud ajutisele pankrotihaldurile kõiki vajaminevaid dokumente, lükati asja arutamine edasi 19. novembrile," ütles teisipäeval BNS-ile Harju maakohtu pressinõunik Kristina Ots.

     Baltic News Service

Tõesti on kohus 28,10 ja olete oma rahast ilma, kui ei usu siis oodake ikka veel kuni 60 päeva täis saab! Millest me eelnevalt oleme rääkinud! Või küsige Inger-Stina Palmet, kes nüüd selle eest on vastutatav(kui teda näete).

Kannatajad, te ikka uudist vaatasite.See oli esimene käik,teine käik on politseisse avaldust kirjutama(asi on kahtlane),sest tõesti on pankrotimenetluset välja kuulutatud HOITKEM KOKKU JA ÄRME LASE ENDLE ÄRA TEHA

Ei ole vaja teemat mujale viia.

Itaalia reisi äraütlemine toimus 5 päeva ennem reisi.

Aaria reisidel on Tarbijakaitses hoiul 200 000.- Kui ärajäänud reisijate raha summa on ulatumas 3 miljonini, siis ...

Ka meie saime eile kirja, kus anti teada, et 15.09.08 toimuv reis Itaaliasse ära jääb. Saime ka teada Tarbijakaitsest, et sellel reisibürool on ära jäämas kõik selleaastased 9-10 reisi.

Arvatavasti on inimeste arv 300-400, kes oma raha nüüd tagasi ootama hakkavad??? Summad ei ole üldse väiksed. Käisime Aaria Reisid OÜ-s, sealse jutu järgi saime aru, et raha neil ei ole.

Mis edasi! Tahaks hoiatada kõiki eestimaalasi inimeste eest, kes nii teevad.

Ja kui me nüüd 60 päeva ootama jääme, siis on arvata, et seda raha ei näe keegi. Peaks ikka tegutsema hakkama kohe. Aga kuidas?