trip-krainetrip-ukraine-dark

uudistaja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh! Oskasid nii kenasti Gokarna randadest kirjutada, et aina lugesin ja lugesin ja alles nüüd suudan tänada ning öelda, et sel aastal valin kindlasti Gokarna rannad. Vastutasuks soovitan(kui veel külastad Indiat) käia ära Keralas. Meie lemmikrand on 3 aastat olnud Varkala, kus kalurid peavad varahommikul nägema tohutut vaeva, et pääseda merele, kuna laine on nii tugev, et viib rannale tagasi ja üleval kaljudel müüvad tiibetlased kive ja kõike muud põnevat... Päikest!

Aitäh! Aurangabad ongi plaanis ainult tänu Ajanta ja Ellore koobastele. Tundub, et Shree Maya hotell on sobiv küll. On ehk kellelgi isiklikku kogemust ka Trivandrumi ja Udaipuri hotellidest?

Indiast tagasi 3 päeva. Olime seal 3 nädalat ja selle aja jooksul küll siselendudel probleeme polnud.Kingfisher on nii kõva sõna et vaevalt seal jamad kaua kestavad. Olen küll üsna kindel et sul pole muretsemiseks põhjust.

Plaaniski pole sinna stressama minna ( seda saab siingi piisavalt kui viitsid ).Sealtsamast tahaks siiski näha nii palju kui võimalik...stressivabalt.Kas äkki Fatehpur Sikrist sõidavad bussid tihedalt ka Jaipuri poole? Kui India rongid ilmselt sõidavad nagu heaks arvavad siis kuidas bussidega lugu on?

Ei ole jah programmi ainult suur India kaart ja joonlaud......Aga kummituslinnadeks kutsutakse mahajäetud linnu lihtsalt.

Red Forti väljajätmine sobib hästi kuna meie linnatiiru päev on esmaspäev ja siis ta vist on kinni. Mõtlesin et peab üritama Akshardamiga ühel päeval aga siis ei hakka pingutama.Kusagilt jäi silma et too kummituslinn jääb meile teele kui sõidame näit.autoga Agrast Jaipuri.On see nii? Tänud Theldale - põdesin juba ette neid äraütlemisi...

6 tundi on ju nii lühike aeg kas lõuna on kohustuslik? ja need käsitööpoed? Kas nad huvitav saavad oma komisjonitasu ka siis kui ma ei osta sealt midagi? POED? APPI! Kui ostan kohe esimesest poest kas siis piirdub POEGA?

Hea mõte see aja varumine aga puhkus seab kahjuks piirid....Et siis karm tõde on see et kuna maa on nii suur oleme Delhile planeerinud ainult 2 päeva.Tripipõhiselt broneerisin samuti Smyle Inni kohad ja et vähest aega mitte ekslemisele kulutada tellisin ära ka esimeseks päevaks selle 6 h linnatiiru. KAS ON KEEGI SELLEL KÄINUD, MIDA ENDAST KUJUTAB? Nende koduka järgi tundus et Akshardami nad ei paku, sellest siis mõte pühendada teine päev sellele ( lugenuna et juba muuseum võtab 3-4 tundi polegi vist muudest ettevõtmistest sellel päeval mõtet unistada ).

Tõlgituna tundidesse ? Vist rumal küsimus ? Oluline teada et kui rong väljub 18.30 kas on loogiline jõuda tempel korralikult üle vaadata sellelsamal päeval .

Ja jälle üks helesinine unistus purunes - see ahvide tempel tundus nii atraktiivne.... aga loll valge turist ka ei tahaks olla....Tegelikult Akshardami oli Delhis niikuinii plaanis minna. On ehk kellelgi aimu et kaugele jääb sealt New Delhi raudteejaam kas aega rongile jõudmiseks peab olema arvestatud väga tunde?

GANPATI on nüüd siis otsustatud ja MANIKARNIKA kandis unustan ära et kaamera üldse leiutatud on......( siiani oli tegelikult ka selline patune mõte et hõlma alt ikka võiks natukene ....)