Ingmar30

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
0 meeldimist
3 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

no hüva. küllalt öeldud. kui see info tõele ka vastab, siis pole tal isegi mõtet mõelda Pekingisse sõidule, kuna telefoni teel või meili teel keegi talle ju Viisa saamist ei kinnita :D

Kui mina peaks nt. Pariisi sõitma roninga või lennukiga et sealt taotleda mingit Viisat ja öeldakse, et me teile Viisat lihtsalt ei anna ja punkt - mine lenda Tallinna tagasi. Neil pole sest sooja ega külma et ma raiskasin hunniku raha ja aega.. siis ma ei lendaks enam kunagi Pariisi tagasi.
Kardan et Hiina puhul ongi sama case mul. Kahju.

Nende vastuse peale ei oskagi enam eriti midagi kosta. Kui hiinlased tahavad siia tulla, polegi neil vist muud teha kui vaaritada oma kodumaal ühest riigi otsast teise kümme korda, maksta selle eest hiigelsummasid kokkuvõttes, mis küündivad korraliku reisi hinnani, et äkki siis kümnende korraga isegi veab :P
Sain sõnumist aru küll - see on peaaegu lootusetu üritus, kui sellel hiinlannal puudub oina järjekindlus ja hiiglaslik rahakott.

Aga tänan sellegipoolest :D

Tähendab, leidsin nii www.bookinghouse.ee kui ka www.estravel.ee-st Finnairi lennud Guangzhousse talvekuul. Aga pidid ju maha võetama. Kuidas seda seletada? Nendel kahel lehel, mis andsin, on valeinfo või vananenud info?

http://book.finnair.com/pl/FinnairOnline/wds/FareServlet;jsessionid=LNTRsT5lGNykmnXH2Fyl9G14Mm9fLmbtR4P5wQxTpLCpGzY2pwTJ!-924580603!-1101535041

Selle lingi järgi oleks hinnaks hoopis 23318.00 EEK. Kui jälgida sealseid skeeme.

Paar asja jäi veel segaseks, nimelt see, et kas tõesti lendab Finnairi lennuk Tallinnast Hong Kongi, mitte Helsinkist?
Ning kui ma õigesti aru saan, on sinna Hong Kongi lennud ja tagasi max. 6 päeva kohapel, või oli 4 päeva. Mul oleks vaja minna 2 nädalaks, 13 päeva umbes (12-14).

Ning veel üms imelik lugu: miks on www.bookinghouse.com'is üleval Finnairi lennud Tallinn-Helsinki-Guangzhou talvisel ajal, ehk jaanuaris, kui need pidid maas olema. ?

9300 on juba nii odav et mingit enam odavamaks kampaaniat küll ei viitsiks taga otsima hakata. See sobib suurepäraselt, kui ainult jõuaks nüüd regada, parimad ajad oleks 17. või 24. jaanuar mulle.

to af

Seda nägin ise kah et on Tallinn-Hong-Kong otse :D aga tahaks teada, kas seda saab ikka kindlasti hetkel bronnida. Et kas vabu kohti on jaanuaris näiteks (jaanuari teine pool).
Samas, kui sedasi ei saa, peaks olema võialik minna ka Stockholmi kaudu ju. Sellisel puhul muidugi ei lendaks Finnairiga.

No, isegi kui katkestatakse lennud talvel, peaks saama siis näiteks Stockholmi kaudu ju. Ise ei leidnud sealt lingilt mingit uudist. Ei saa küll aru, miks peaks Finnair katkestama need lennud Kantonisse talvel, kui neid on siiani tehtud.