trip-krainetrip-ukraine-dark

adreana

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Olime Madeiral 5.-13. september. Firma nimesid ei mäleta, Funchalis ringi liikudes leiab need hõlpsasti, sildid sooduspakkumistega on kõikjal väljas. Ekskursioonide hinnad on tõesti väga soodsad, lausa uskumatud esmapilgul, seetõttu soovitasingi mitte kiirustades broneerida ega maksta. Meie läksime kohe õhtusele saabumisele järgnenud päeva hommikul otse hotellist West Tourile ning maksime ära ka kolme päeva paketi, õhtul linnas jalutades olime aga üsna löödud, säästetud raha eest oleksime saanud veel mõne tuuri tellida.

Madeira Seekersi valged bussid ei kanna logo, küll aga on neil esiklaasi all märgistuseks logoga paber, mille järgi on reisijal lihtsam neid üles leida aga mis näitab ka, kui palju neid saare ekskursioonipunktides on.

Madeira Seekersi probleemidest teavitamine ei korva kahjuks ebaõnnestunud ekskursioone. Samas võin öelda, et esimesel päeval West Touri läbi viinud Kate oli parim giididest, keda kohanud.

Madeira Seekersi tuure ei tasu mingil juhul Eestist ära tellida, vähemalt hetkel on kohapeal pea kõikide ülejäänud tuurikorraldajate hinnad tunduvalt madalamad. Näiteks on võimalik osta mitmest kohast kolme päeva tuuri paketti (kaasa arvatud kahe pikema päeva lõunad) 40 euro eest ja veelgi soodsamalt (Madeira Seekersil 65 eurot + lõunasöögid eraldi 10 eurot). Veidi Funchalis ringi liikudes leiab kindlasti sobiva, kuulutusi ja pakkumisi on palju.
Hoolimata kõrgemast hinnast jäi Madeira Seekersi kolmest toimunud tuurist kahe puhul suhu halb maik. Esimese puhul ei töötanud väikebussis mikker, mistõttu tagumistesse ridadesse ei olnud giidi juttu kuulda. Teise tuuri giid lausus igas läbitavas punktis ainult kohanime, ülejäänud aja vaikis või suitsetas. Kui palusime veidi pikemalt paikade kohta rääkida, oli vastuseks, et pole millestki pikemalt rääkida. Madeira Seekersi mikrobusse on saarel aga tõesti palju, ilmselt muudab turuliidri positsiooni jõudmine ettevõtte laisemaks. Madeira ise on aga väga kaunis, septembris ei ole seal enam liiga palav, aga veel piisavalt soe ja sügise kohta üsna roheline ja õiterohke.