Jaaanaaa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jochen - 29h reisiaeg ei tundu küll lühikesed ümberistumised.

Mina olen perega minemas veebruaris 2020 Tallinn-Moskva-Phuket. Meil on päevane 7h istumist lennujaamas. Arvan, et päevasel ajal on see üleelatav passimine. Tagasitulles väga napp lendude vahe.Loodan, et õnnestub. 

Tallinn>Phuket>Koh Lanta>Krabi>Tallinn on mõistlik küllIse käisin viimati Tallin-Krabi-PhiPhi-Koh Lanta-KrabiKoh Lanta on mõnusalt vaikne, aga nii ilusaid snorgeldamiskohti ja heleliivaga randu seal ei ole kui näiteks PhiPhi lähedal.Endal ka plaan 2019a lõpus perega minna, aga täpset plaani pole veel paigas. tahks minna hoopis Koh Samuile, kuna pole seal varem käinud. Aga tundub, et sinna ledamine läheb kallimaks kui Krabi/Phuket.

Mina soovitaks Krabi asemel pigem Koh Lanta. Krabil rannad ikka koledad võrreldes saartega. Lastega ideaalne koht.  Aga oktoober on jah pisut vara, pigem lükkaks novembri lõppu reisi. Ise käisin 2017 novembris Krabi-PhiPhi- Koh Lanta. Perereisiks soovitaksin sellest valikust Koh Lanta. Seal puudub igasugune transvestiitide ja muu lõbumajandus ka.3500€ peaks kenasti hakkama saama, kui hea hinnaga lennupiletid saad. Kui on muid küsimusi võin vastata :)

Tere

2 naist (36/37) minemas 12-26.11 Taisse. Plaan Krabi-PhiPhi- Koh Lanta. Lend 12.11 Tln-Hesinki-Bangkok. sealt edasi samal päeval Krabile.

Bulgaaria - Obzor

Olen perega minemas 09.09 Obzori. Hotelliks Parazio Beach. Kes käinud Obzoris jagage kogemusi. Mida teha, kuhu minna? Oleme 2 last ja 2 täiskasvanut. Reisifirmalt mingeid kalleid ekskursioone võtta ei soovi. Kuidas saaks näiteks Obzorist sõita Varnasse delfinaariumisse? Kui palju delfinaariumi pilet üldse maksab, kui kassast osta? Kui palju maksab kohalik transport Obzorist Varnasse? Sealt bussijaamast siis äkki taksoga delfinaariumi juurde? Kas see on mõistlik mõte?

10 euri eest saadeti tavalise tähitud postiga. Mina sain passi kätte täpselt nädal peale enda postitamist, seega väga kiirelt.

Novembri keskpaigas lennates oli lennuk pigem tühi. Iga reisija sai oma rea lausa

Name and address of local guarantor Name and address of guarantor in Thailand - mina isiklikult jätsin need lahtrid täitmata ja sain viisa kätte Helsinkist

mina kaaskirja ei pannud - täidetud ankeet, 2 fotot, viisa raha 25 ja tagasisaatmiseks 10 euri. turistiviisa kehtib 3 kuud

Sain ülikiirelt Tai saatkonnast viisad. Panin taotlused ja passid posti 13.10 ja täna hommikul (20.10) jõudsid passid juba postiga tagasi. Eriti kiirelt :) Fotod ka ilmselt kõlbasid siis, kuigi ei olnud täpselt sellised nagu vaja. Ja viisataotluse jätsin need küsimusi tekitavad read täitmata:

  1. Name and Address of Local Guarantor 2) Name and Address Guarantor in Thailand

Ehee, mul ka 18.11-04.12.08 Finnairiga 7700.- Bangkokki ja sealt edasi Airasiaga 1140.- Phuketisse ;) . . . !

Kui ei ole kohalikku tuttavat, siis ma arvan et tuleb - tõmmata. Samamoodi peab - tõmbama kui alaealisi lapsi kaasas pole vastavasse lahtrisse. Või mis teadjamad arvavad. Endal ka ees selle ankeedi täitmine. Hotelli kohapeale võib vist suvalise kirjutada...

(Piirilt viisat osta ei saa, kuna viibin kohal üle 14 päeva )

minuarusst käib siin jutt raseduse II trimestrist. Seega sünnitusest ja suurest kõhust on asi kaugel sel ajal. nõustun optimusega Tai elu novembris on kordades stressivabam kui sama aeg eestis. siimsusi kommentaarist saan aru, et ta ongi tõeline siimsusi 5b klass- et rase peaks siis kodus istuma ja ei tohiks sel ajal lõbutseda. rasedus ei ole haigus! ja siin eestis võib ka ükskõik mis ajal midagi juhtuda. ainuke mida selle reisi juures pelgan on pikk lennusõit ja võibolla eesootavad väsitavad passimised lennujaamas. (olen juba lapsevanem ja olin vägagi valmis oma esimese lapse sünnitamiseks)

Olen ka sama dilemma ees, kas minna või mitte? Oled sa juba otsustanud? Ja kus kindlustuse tegid/teed kui lähed?