trip-krainetrip-ukraine-dark

Raino84

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
18 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

selle viimase lennu osas, pileteid ostes ütleb, et pagasiks ainult isiklik asi. Isegi mitte käsipagas. On see mingi range reegel?

Kes hiljuti Roomas käinud sellisel 3-4 päevasel tripil? Kannatab ilma autota? Kuidas ööbimisi mõtet võtta? kas on mõtet kuskile linnast välja ka liikuda või seal nii palju tegemist, et tasub jääda täitsa ühte ööbimisse ja võtta nii palju Roomat kui mõne päevaga jõuab?

Lihtsalt infoks. Saabusin taisse maismaa kaudu ja sain 15 päeva viisa. Just astusin bangkokis immigratsioonist välja lisa 30 lisapäevaga, mitte ainult 7ga nagu igalpool räägitakse. Samas kes teab. Võibolla sõltub see ka ametnikust :) igatahes ma juba kartsin, et olin ise rumal ja rikkusin enda plaanid. Alati muidugi lihtsam sisse lennata v viisa enne taodelda.

Päikest!

superhea postitus. Endal üksinda VIetnam-Kambodza-(Laos)-Tai plaanis.. ajalist piirangut väga pole. ca 2 kuuga tahaks oma seiklustega hakkama saada enne kui Eestisse suund võtta. Veitnami kohta sain nüüd siit igatahes väga hea kava! eriti veel, kuna pole kordagi Aasias kunagi käinud.. veel enam üksinda, aga no mis sa ikka teed Austraaliast koju minnes.. peab ju teepeale jäävad kohad läbi vaatama :)

Päikest!

Kas sellel formil sinna family lahtrisse tuleks midagi kirjutada siis, kui oled koos perega tulnud? kui üksi minna, siis võib tühjaks jätta kõik?

Tänud asjaliku vastuse eest. Ma Singapuris veedan ka veel 2 päeva, seega changist otse ei ole vaja minna. Arvatavasti otsustan bussi kasuks :)

Küsin ühte asja veel.

Millega kõige targem sinna JB Sentralisse liikuda oleks? sama rongiga, ainult, et minna lihtsalt jaama, istuda peale ja maksta istekoha eest? või on mõni targem variant?

Tänud!

Tormasin täna ja ostsin ära :) 13 AUD.. not too bad :) nüüd saab vaikselt edasi planeerida.

tubli pool kuud on möödas, aga mul näitab ikka sama lauset.. all coach fully booked.. uudiseid?

Minu põhjus on lihtsalt selles, et jah lennukiga on odav, aga sinna tuleb veel otsa check in pagas ja kokkuvõttes läheb ikka kuskil 100 taala vs 12... ja saab veel selle eest korralikult magada ka õiges asendis.

kuna ma KUList vietnami pileteid veel ostnud pole ning veedan ka seal paar päeva, siis ma kannatan ka veel siin mõne nädala enne kui bussi või lennupileti kasuks otsustama olen sunnitud :) Loodame, et Dante-l õigus :)

Päikest!

Aga kas neid siis kuidagi moodi üldse soetada saab või ongi kohale minek ja siis? samas singapuri minnes peab olema ka väljumine juba kindel, seega arvestades seda tingimust, siis jällegi nii ei saa..

Sama siin.. jälgitud ja kohe fully booked.. aga veebruari lõpu kuupäevadel on saada.. naljakas. ise jõuan singapuri 5.03 ja tahaks edasi liikuda 7 või 8 kindlasti.. alati on valik, et lennata.. selles mõttes pole hullu :) reisikaaslasi? mida singapuris head teha 2 päevaga? :D

Jep vaatasin väljumisi JB-st nagu seal lehel mainitud ka :) aga ega mul pole ka vahet kas lennukiga või trammiga või trolliga. Lihtsalt millalgi jäi siit silma see, et saab öörongiga ka ja mõtlesin, et miks ka mitte .. saab normaalselt horisontaalsel pinnal magada, mitte lennuki istmete vahel piinelda... kuigi lend pole just väga pikk.

Aga eks ma uurin edasi, kas tuleb mõni müüki.

Kohaliku aja järgi mõeldakse siis malaisiat või singapuri? ise olen austraalias hetkel ja see kell 8 sobiks isegi paremini, sest siis on siin ka juba päevane aeg, mitte kesköö :)

Tere!

ei hakanud uut teemat tegema kuna pealkiri oleks sarnane.

Plaan lennata Singapuri ja sealt öörongiga Kuala Lumpuri. Sattusin ka infot otsides antud lehele: http://www.escapetraveler.com/singapore-to-kuala-lumpur-by-train/ ja talitasin samamoodi nagu seal juhendatud. Sain aru, et pileteid saab netist osta 30 päeva enne reisi, mis võiks olla minu puhul 7.märts.

Huvipärast olen ka vaadanud siin paar päeva, et kas on kohti, aga koguaeg kui hommikuti netti jõuan, et vaadata kas täna kuu aja pärast oleks kohta rongis, ütleb et all coaches fully booked. Kas see ongi nii populaarne? või peaks seda tegema kohe peale südaööd? kas siis Kuala Lumpuri aja järgi südaööl? Singapuri aja järgi südaööl?

On kellelgi värskeid kogemusi? või saab mingit moodi bookida piletit ka varem? kuskilt käis läbi isegi 60 päeva enne jutt, aga vähemalt mitte hetkel ja mitte online.

Tänud värske info eest! Raino