trip-krainetrip-ukraine-dark

Andresm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

3 aastat tagasi rentisin Itaaliast auto. Locauto rendikast, mis sealkandis suhteliselt populaarne firma. Mingi kuu aega peale rentimist vaatasin, et nad on võtnud minult 2x25€ Helistamise peale õtlesid, et see käsitlustasu politseiga suhtlemise eest, kuna olen seal liiklusreegleid rikkunud. Kuna teadsin, et meil oli lennukile kiire ja sai strada peal autole kuuma antud ei hakanud midagi vaidlema nendega. Mingi 3 kuud hiljem tuli postkontorisse 2 tähitud kirja, millele ma järgi ei läinud ja siiani pole midagi olnud sellest, kaarti pole sulgenud ja keegi pole konto kallal käinud.

Itaalias on üks tuttav karabinjeer, kelle käest sai siis küsitud, et mis saab. Too vastas, et ei juhtu midagi, aga et itaallastel pidavat mingi register olema, kuhu nimi kirja läheb ja et siis ei saa autot rentida seal ühesti firmast. Oskab keegi kinnitada seda?

Timor-Leste, Vanuatu juba on nimetet, Maldiivid, Namiibia - riigid, kus praegu kõige soodsam äri teha ja majandusel hästi läheb :) Tegelikult, kui kuhugi minna tahad, siis pigem soovitaks välisriigi asemel enne omale mingi elukutse omandada, uurida kus riigis sinu eriala inimesi kõige rohkem vajaka on (www.eures.ee) ja võtta vastav keelekursus, õppida pool aastat, raha koguda ja poleks paha otsida ka reisikaaslane. Ilma keeleoskuseta ei ole mõtet mitte kuhugile minna ja kaaslasega on mugavam elukohta rentida.

Kahjuks ei ole lõppu näha. Reedel räägiti raadios, et lisaks streikimisele on ligi 500 töötajat võtnud haiguspuhkuse. Barona, kelle vastu streigitakse, on sinna tööle lähetanud palju võõrtööjõudu, kellest paljud on alaealised, mis ei vasta aga Soome seadustele. Ei usu, et midagi lähinädalatelgi muutub. Pigem läheb asi hullemaks..Praegu pidi olema ummikus ~3500 kohvrit

http://www.upload.ee/image/296768/kohvrid_vantaal.jpeg

Hanko oli minu jaoks vähemalt täielik pettumus ja aja raiskamine. Loodan, et teil läheb seal paremini :)

Kõige parem ja suurem kirppis on Vallilas, Helsingis.

kodukas: http://www.kirpputori.com/valtteri