trip-krainetrip-ukraine-dark

Mañana

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina olen koos Ryanairi lennupiletiga kahel korral ostnud ka transfeeri (nii Tossasse kui Lloretti). Lennujaamas ootab siis nimekirjaga töötaja, kes õige bussi kätte juhatab. Viimati oli isegi vaja päris kaua bussis oodata kuna paar transfeeri tellinud isikut olid kadunud ning enne minema ei sõidetud, kui kõik üles leiti. Bussiga viiakse muidugi mitte hotelli vaid bussijaama (Tossas) ja lähimasse bussipeatusesse (Lloretis).

Madridi kesklinnas olen peatunud järgmistes hostelites ja neid julgen ka soovitada: Hostal La Selecta (otse Gran Vial võib kostuda tänavamüra, aga muidu väga OK); Hostal Jerez (suhteliselt elava jalakäijate tänava ääres), samuti Hostal Los Alpes (vaiksema jalakäijate tänava ääres). Kõik hea asukohaga Gran Via metroopeatuse läheduses. Googeldades nime järgi peaksid leidma üles küll, ise olen broneerinud läbi Booking.com-i. Oleneb, mida plaanid linnas teha, Soli väljaku ümbrusest võid leida mitmeid soodsaid hoseteleid.

Eks see üks pikem ootamine saab olema. Minul läks selleks kaks kuud hetkest, kui nad vastasid, et lendu ei toimu ja asenduslendu ei paku. Helistamisest ja kirjutamisest suurt abi ei olnud, sest peale vabanduste sealt migagi asjalikku ei kuulnud.

Kas kellelgi on kogemust TAP-ilt ärajäänud reisi eest raha tagasisaamisega? Minu lend tühistati juba üle kuu tagasi, kuid senini pole raha tagasi kantud. Meilidele ei vastata ja telefonis antakse vaid uus meiliaadress, kuhu järelpärimisi teha. Kuidas peaks edasi toimima?