trip-krainetrip-ukraine-dark

girlyng

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah, minu eesti keele oskus pole täiuslik. Aga ma ei vaja selle demonstreerimist, kui tahan oma arvmust siia kirjutada. Ja eriti veel nende inimeste ees, kes ennast alandavad, minu eesti keele mitte perfektse oskuse peale näitades.

To glariss, kobla, kutsa, cammumummu, veigo, askeldaja, dharma ja k6ikidele, kes v6ibolla veel siia midagi sellist kirjutavad. Naljakas on see, et inimesed t6esti arvavad, et teistsugune kultuur ongi räpasus, pealetükivus, k6ikv6imalik prügi, hotelli-ja tänavalärm ja-v6i lihtsalt näevad ka selles häid asju. Just selliste inimeste pärast kohalikel inimestel tekkib arvamus, et nad v6ivad lubada endale üksk6ik mis käitumist ja saavad selle eest ka raha juurde küsida. Dharma, imelik küll, Bali saarel käinud ja polegi selliseid agresiivseid kauplejaid kohanud). Ei tea küll, miks te aru ei saa, millest jutt üldse käis, kui v6rreldi Tuneesia ja Bali hotelle. Bali saarel on fantastilised hotellid. Kui sa isegi valid mitte k6ige parema 4* hotelli, siis see näeb välja paremini, kui isegi tuneesia k6ige luksuslikum hotell. See on nii ja väga imelik, miks küll inimsed kohe kipuvad arvama,et on alles pretensioonikas. Glariss teab küll, et peab arvestama, et lähed ikkagi Aafrikasse ja kuidas endal mitte margi täis teha. Ise aga ei osanud lugeda, et pulm toimus banketisaalis. Mitte restoranis, kus terve hulk turiste v6isid ilma 6htusöögi jääda. Jah, kujutage ette, m6nedes hotellides on ka banketisaale peale restorane. V6ib olla keegi tahab siis mind selle eest ka tümitada, v6i mis?)) Ja veel vihjeks see, et pulm toimus sel ajal, millal 6htusööke enam ei antud. Cammumummu,kas sa ise ei arva,et sinu kukkumine ja mitte eriti hea hotelli pärast rikutud mulje on täiesti erinevad asjad? Kutsa aga ei tea, kuidas ta saab väita, et Saudi-Araabia on puhtam,kui Tuneesia, aga ise seal käinud pole? Aga äkki tema suhtleb inimestega, kes omavad piisavalt teadmist, et puhkus ja seiklus on kaks erinevat asja.
Kobla, kas sa ei teadnudki, et ka kuurortides on häid spa hotelle?:) Ja kui inimene vajab just puhkust, siis t6esti need on selle jaoks parimad.
Inimesed, selle asemel, et siin arutada, kui n6udlik inimene on ja kas ta teeb ennast maailma keskpunkti v6i mitte,parem 6ppige puhkuse ja seikluse vahel arandit nägema! Israa, aga sinule ma soovin mitte korrata seda, mida teised inimesed siin juba räägisid ja tulla m6istusele, et v6ib ka puhata sealkohas, kus kohalikud inimesed on s6bralikumad ja abivalmid ja mitte nii pealetükivad. Ja et ka heas 5* hotellis v6ib olla täitsa tore. Muidugi nn "k6ik hinnas"paketiga, loomulikult joogid sees. Selles ei ole ju midagi halba, et inimene just niimoodi kujutab endale ideaalset puhkust. Kahju on, kui teised arvavad, et inimene v6ib sellega endale margi täis teha. Kas siis et mitte endale margi täis teha, tuleb ööbida telgis, maksta vähem raha reisi eest, kuid saabudes juba oma raha igale poole visata? Siis on alles cool, v6i mis. Palju parem, kui need pretensioonkad inimesed, muidugi, milleks on vaja minna korraliku hotellidesse? Millegipärast, elukvaliteedist r66mu tundev inimene, kes valib alati paremad hotellid ja paremad kuurordid, ei hakka boheemlasele,kes vaatab reisimist, nagu seiklust räägima, et sinu arvamus ei ole 6ige. Boheemlased aga alati kipuvad 6petama neid, kes rohkem luksust ja tsivilisatsiooni vajavad.

Trip.ee lisas parema loetavuse huvides mõned tühikud peale koma