trip-krainetrip-ukraine-dark

kodanik3

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Odavalt igapäevaseid elukorraldusi toimetada tahate minge Kanaari saartele. Naps odav, konitamine odav, söök enamasti Eesti hinnaklass. Pole liiga palav ja aastaringi ühtlane kliina. Samas kehtib euro ja kōik enamasti saavad inglise keelest aru. Liiklus viisakas, ühiskond euroopalik. Kui isu Eesti järgi saab soodsalt odavlennukatega koju ja tagasi.

Panen sulle väikese kontakti antud asutusest :http://www.londonairportcar.co.uk/

Asi käis nii, et telli kodulehelt vastavalt vajadusele, palju Teil isikuid on buss/auto. Ühesõnaga võta pakkumine ja kriba kuskohast kuhu tahate. Asutus saadab pakkumise ja leppige hind kokku. Mina ütlesin, et maksan sulas peopeale, kui sõit tehtud. Nad annavad ka sulle autojuhu telefoninumbri ja see sell jh on sildiga vastus. Meil muidugi oli nii, et Ryanair oli siva firma ja maandus varem ja antud bussijuht jäi muidugi ka kuhugi ummikusse koperdama ja hilines. Sai veel helistada, kus sa uimerdad:) ja kohale jõudes vabandas ette ja taha ja sada asja:). Kohale jõudes kobisid teised bussist välja ja ma jäin maksma ja kokkulepitud hinda tingima, kuna ta ju hilines ja sain hinnas veel mingi 15 naela vähemaks kaubeldud:) Aga no küll sa hakkama saad pole hullu ma ise lähen ka nov. uuesti Tenerifele ja teen sama loo läbi.

Toimib ettetellitud buss suurepäraselt. Eelmisel aastal nov. sai sōita 8 isikuga ja ettetellitud bussiga stanstedi lennujaamast Lutoni lennujaama ja sai makstud selle eest 100 naela . Nii ,et 100 jagatud 8-ga. Maksin Lutoni jōudes sulas bussijuhi kätte ja roolis oli Sri Lanka tumedapoolne tamilipoiss :) . Vend lasi nagu vana mees inglise liikluses ja rääkis, et pole hullu neil sealmaal samakäeline liiklus. Aga asi toimis suurepäraselt ja kui vaja vōin üles otsida, mis firmaga oli tegu.

Grete, kui teid huvitab tsill ja pidu, siis katsuge end sobitada Playa del Inglesese hotellidesse, olete diskokeskustele lähedal ainult kerge jalutuskäik ja ei pea taksotama . Neid diskensi kohti ja klubisi suuremates kaubanduskeskustes (Jumbo, C.Cita jne. ) küllaga. Ja kui vaja taksoga sōita vahel, kui kepsud tantsust väsinud:) , siis sōit ei maksa suurt midagi , paari euriga lased terve Inglesi läbi. Mis peamine taksod on korralikud ja uued , mitte vanad peldikud nagu Egiptuses ja hinnad on fikseeritud, mitte murjanite maal, et igal ükshambal oma hind. Ja mis veel hea lisa , mida pole Egiptuses kunagi kohanud, Kanaaridel on talvel ka ööd soojad ja lased mööda tänavaid palja kerega ja lühkarites ringi. Egiptuses krt on mingid sitikad ka öösel ja öhtuti mida tossutavad seal huipu mürkidega, aga kasu null, Kanaarid sitikavaba. Aga ära värise kōik hotellid seal kannatavad elada vaata ennem bookingust üle ja loe arvvustusi, eriti head on bungalod ja ära söökidega elamist vōta seal korralik kööginurk kōigil sees ja söök vōta suurtest kaubanduskeskustest nagu Mercadona, Carrefour seal toit soodsam, kui Eestis ja eriti head on värskete ookeani ja mereandide valik seda eriti Hipperdinos, kus see ka tasuta ära roogitakse. Ostukeskused asuvad Inglesesest 15 min. Jalutuskäigu kaugusel, kohalike linnaosas San Fernandos ja seal hinnad paigas sest ega kohalik end tillitada lase, valik hea ja korralik. Aga kui miskit huvitab anna teada aitan ja vastan sest parimat kohta, kui Eestis on tal on Kanaarid , unusta Egiptus olen seal viis korda käinud ja körini sellest vōltsjamast ja teatrist, kui sukelduja pole on seal täielik porno. Kanaarid on mega kooserdan ise sinna nüüd novembris jälle uuesti ja pole siiani kōrini saanud sest seal on lahe , turvaline soe ja tegevust nii, et tapab :)

Kindel laks Kanaarid, pealegi on seal elu soodsam ja soe. Ryanairist piletid ja elamine bookingust vōi kohalike eestlaste kaudu ja hulk raha nagu maast leitud. Ise nii korduvalt käidud ja asi toimib. Hakkab siin jälle mingi Egiptuse kiidulaul pihta. Egiptus on pidutsemiseks ikka väga vale koht ja peale kiimas murjamite pole seal tüdrukutel midagi vaadelda (igav liiv ja tühi väli ja palju prügi). Kanaarid parim valik hilissügisel, kus veel kehtib euro ja inimesed viisakad ja teenindus viks ja korras.

No Sharmi ja Kanaare ei saa kohe kuidagi vōrrelda. Esimene on ikka prügimägi ja täielik islami pärap......, kus sa oled kahel jalal liikuv rahakott ja kui raha poleks näriks need jeebuskid sul kohe kōri läbi. Kanaarid on ikka Euroopa ja tsiviliseeritud, viisakas ühiskond, kus on tegevust ja ringikäimist nii, et tapab ja odav pealekauba. Sharmis peale snorkamise ja sukeldumise pole miskit teha ja lihtsalt lesimine on jube narr ja tappev. Kanaaridel on tsill ja fill 24 h ja saad ise minna ja toimetada, kuhu tahes. Sharmis lähed nädalaga lolliks igavusest ja tahad koju Kanaaridel on 3 nädalat ka vähe ja tunned, et siin ma talvel elaks, eemal Eesti külmast ja plägast ja kottpimedusest 24h.