trip-krainetrip-ukraine-dark

Barbsik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Et kindlustust pikendada või teha uus, ei pea reisija viibima Eestis.

Väga hea tähelepanek, kndlasti tuleks kindlustust tehes jälgida, et tegemist ei oleks aastase soodustuskindlususega, mis kehtib vaid 90-l päeval aastast. Hinnad erinevad kõvasti :)

Võid teha ka interneti teel omale kindlustuse Eestist. Maksad lihtsalt ülekandega ja poliis saadetakse e-mailile. See tuleks välja printida ja kaasa võtta. Üldiselt ma kahtlustan, et siit Eestist võttes tuleb see soodsam. Iseasi kui just Eesti kodakondsusest mingil põhjusel loobunud ei ole...

Ma ise arvan, et Islandil kindlustatakse siiski samuti nagu meil, et välismaallase kindlustus jne, siis tuleb makse igaljuhul kõrgem.

Ma arvan, et panid kindlustusalaks ka USA, sellepärast tuleb hind kõrgem. Kindlasti tuleks panna kogumaailm va USA, siis annab õige asja (kui muidugi USAsse ei plaani minna). Ja kui internetis teha kindlustus, siis ilmselt on veel mingi tore soodustus -10%, sest mina sain Salva enda lehelt asrvutustega 38 000 kattega hinna 3063EEK ja 100 000ga 3523EEK.

Soovitan võtta Salva Kindlustuselt aastase tervisekindlustuse. Kogu maailma (va USA) maksab aastaks kattega 38 000 USD 3400 EEK ja kattega 100 000 USD maksab 3910 EEK. Kui olete kasutanud enne Salva teenuseid, siis peaks saama veel -10% soodustust. Ei ole veel kuulnud, et Salvaga oleks mingeid suuremaid probleeme olnud. On vana ja tuntud kindlustusfirma (siinkohal pean nentima, et ma ei tööta Salvas, et nii promon. Kasutan seda ise kõikidel välisreisidel)