trip-krainetrip-ukraine-dark

samoot

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sorry Kannuke. Peale 22-st kuni siiani tripp.ee ei külastanud ja seega ei näinud ka Sinu küsimust, aga Sinu kommentaaaridest järeldan, et olime eraldi hotellides. Kokku võisime puutuda juhuslikult. Igal juhul oli reis fantastiline ja väga rahul.Kui peaks olema Madeira fännklubi, siis astuksin liikmeks. Priit- herr Pinto on Sulle väga tänulik ja George Madeira Seekersist lubas teha Sinu järgmisel Madeira reisil kõik tuurid Sulle tasuta! Ta näitas oma broneerimise kalendrit, mis kubises eesti nimedest. Naljaga pooleks oli jutuks eestikeelne giid. Ühinen väga paljuski eelkirjutanutega - aiad ( Monte Palacei troopikaaed ja botaanikaaed) fantastilised ja seekersi korraldatud reisidega rahul.Kogu loodus super. Kuna sel aastal Funchali 500 aastapäev, siis sellega seose käisid sadamast läbi ka avamere jahid. Osa neist küll purjekad, näiteks Sedov ( kodusadamaks Murmansk, mille pikkuseks 112 m, 4-ja mastiline ja tava meeskonna suuruseks kuni 180 ( antud juhul oli neid küll 130). 2-l oktoobril oli võimalik enamust neist ka külastada. Paraku oli kõrvalnähuks noored purjakil idanaabritest kursandid linna peal. Aga muidu jättis see jahtide/purjekate ( lisaks 2-le Vene purjekale veel Omaan, Mehhiko, Uruguai, Bulgaaria, Poola, jne)paraad vägeva mulje. Kes armastab merd/ookeani, siis võib võtta ette reisi Isla Desertasele Bonita da Madeiraga. Kestab terve päeva, võimalus näha vaalu ja delfiine, käia ujumas, võtta päikest, jne. Laeva meeskond väga mõnus ja lahke. Kes kardab merehaigust, sel ei ole eriti mõtet minna. Söömisest. Kui rahakott tühi ja restoranis enam söömist ei kannata, siis on mereäärse tee majadepoolsel küljel väike putka, kus saab bolosid salaami või peekoniga. Soojalt. Tükk on 2 eurot ja kõht saab täis. Olid väga head. Turu suhtes Inpel õigus - seal tõmmatakse nahk üle kõrvade. Tasub kaubelda ja küsida mitme inimese käest. Samas - kui ütlesime, et ei taha kohe süüa, vaid et vaja kaasa võtta, siis otsiti välja viljad, mille kohta öeldi, et need võivad seista kuni 2 nädalat. Nüüd hakkavadki nad omandama seda ilmet, mis turul olevatel viljadel oli. Ning tervitused ja tänud meie reisikaaslastele meeldiva seltskonna eest, kes läksid ja tulid meiega ühela ajal ning peatusid ka Mira Solis!

Tervitusi kõigile!

Priidule tänud reisikirja eest, mis oli väga asjalik. Lugesin seda esimest korda vist juba juuni alguses ja juuni lõpuks oli reis paigas. Kuna minek on 24.09.08, siis mõni küsimus Andromeedale, kes tundub kirjutajatest viimane Madeiral käinu olevat.

  1. Kuidas on praegu ilm Madeiral? Ilmateadetest ja igasugustest fotodest ning webcam`idest jääb mulje, et rohkem vihma kui päikest?
  2. Millene riietus võiks levadal käies olla? Pole enne sellistel matkadel mägiradadel käinud.
  3. Kuna ekskursioonide eest maksmine on koha peal ja need paketid on võimalik kokku panna koha peal, siis kuidas soovitus on- kas teha seda interneti teel varem või tasub seda teha kohal olles.
  4. Lugedes erinevaid kommentaare jääb mulje, et kogu rahaline tegevus toimub sularahas, kas kaartidega ka kuskil maksta saab ?
  5. Ja kui on kellelgi veel kasulikke soovitusi- laske tulla!