trip-krainetrip-ukraine-dark

MargitV

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meile seal meeldis ja arvan, et tasub ikka minna jah. Meil läks otselend Tallinnast ja toptoursi kaudu. Lend kestis 5 tundi. Ei oska öelda palju seal hetkel sooja on, aga 30 peaks vast ikka olema. Kui siin eespool kirjutati et õhtul läks jahedaks siis septembris oli kyll õhtuti isegi palav. Sõbrannaga niisama puhkasime, ega seal midagi teha eriti pole. Kui tahate alkoholi tarbida siis nagu eelnevalt mainitud baarist eriti häid jooke te ei saa. Aga Eesti Animaatorid teevad õhtul kindlasti mingeid üritusi. Raha saab seal välja võtta. Ja isegi valuutavahetus on olemas, aga see on teatud kellaaegadel lahti. Kursse ma ei tea, kuna meil oli raha kaasa võetud Eestist. Ainult toaarve maksime kaardiga. Autorendi võimalus on täitsa olemas. Isegi bussi saab rentida. Kohalikus poes müüdi ka õlut, yhed eestlased ostsid lausa kastiga sealt. Lennujaamas ei ole jah midagi. Pood on avatud siis kui hakkate juba Tallinnasse tagasi lendama. Lennuk on nagu lennuk ikka :D süüa saab ja joogid tasuta ainult alkohoolsete jookide eest tuleb maksta eraldi. Eskursioonide kohta ei oska ma midagi öelda, sest ei käinud ühelgi. Rannarätikute kohta niipalju, et antakse rannakaadrid kui teete hotellis check-ini. PS!:D Mainiks ära, et isegi Mac Donalds on hotellist 2 km kaugusel, mis pidi isegi öösel lahti olema:D

Nagu juba eespool mainitud sai, siis mina käisin just ka nüüd septembris sõbrannaga ja juba teist korda. Vett saab hotellist osta, kuigi ma seda täpset hinda ei mäleta, aga võin öelda, et see pole kallis. Kui ma nüüd ei eksi oli suur pudel 13 kohalikku. Jäätist saab samuti hotellist osta. Hotelli läheduses on ka kohalik pood, kust saab samuti vett osta, see jääb hotellist umbes 500m kaugusele. Hinnad on üldiselt taskukohased. Meelelahutusest nii palju, et nyyd on seal Eesti grupp(Topclub), kes siis päeval teevad spordiüritusi jm sellist samuti lastele on eraldi programm ja õhtul toimub ka seal kindlasti midagi. Septembris oli see asi alles päris uus ja midagi erilist ei toimunud, aga ilmselt nyyd on nad asja käima saanud. Kui veel miskit teada tahad, siis küsi aga. Vastan meelasti. Päikselist puhkust!:) Ilmad on seal supper ilusad ja soojad ja vahemeri on ka mõnusalt soe!:)

Sakara on kõige parem ja stella on ka suht hea!:)

Mina lähen koos sõbrannaga uuesti sinna 28. September. Eelmine kord meeldis väga, just sellepärast et puhata ja möllu sai kõvasti:). Isegi eskursioonidel ei käinud, seiklesime ise ringi igalpool:). Ümberringi seal tõesti midagi pole ainult kõrb ja kohalike elanike majad. Valve on seal ööpäev läbi igalpool liiguvad turvamehed ringi. Poode on seal neli, üks on siuke kust saab osta igast vajalikke asju nagu nt hügieeni tarbed jne. Śhokolaadi ja magusat saab ka. Puuvilju seal ei müüda kuskil eraldi kui siis ainult õhtusöögil saab võtta kaasa, kuigi tookord kui käisime seal erilist valikut polnud ainult banaanid ja õunad;), aga midagi ikka:). Siis on seal kulla ja ehete pood, natuke saab ka yhest poest võlts Armanisid ja muid asju osta ja siis on siuke pudipadi pood kruusid ja siuke teema. Süüa saab seal hästi väga rikkalik buffee on. Nii palju ka et kui tahate alkoholi tarbida siis seal on see kallis. Baaris kui ostad kohe automaatselt võetaks teenustasu ja need koksid seal eriti head pole, siis on soovituslik endal kaasa võtta. Maksmine on hotellis nii, et kõik pannakse toa arvele ja siis viimasel päeval tasutakse kõik korraga, see on halb, sest eelmine kord läks nii palju ja ei osanud arvata ka palju seal juba arvel on ja kui arve saime lõpuks siis oh üllatust:D. Õhtusöögi ajal tuleb ka jook endal eraldi osta. Igatahes jään juba ootama!:) Päikest!