trip-krainetrip-ukraine-dark

pirzz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Lähen lastega paari päeva pärast Pariisi, ühel päeval ka Disneylandi. Plaanin RERiga hommikul minna, õhtul tulla. On kellelgi ehk uuemaid uudiseid, kas selliseid turistilõkse nagu DL streigid häirivad ka ja mis kell oleks veel ohutu Pariisi tagasi sõitma hakata? Kui keegi ka teab, kas de Gaulle´st Operasse saamiseks streigitingimustel on mõistlikum valida Roissybus, RER või takso? Ahjaa, see küsimus ka teadjatele veel - bronnides pargi pileteid, tuleb pidevalt soovitusi ka broneerida restoranilaud. Eeldan siiski, et toiduputkasid (vahvlid, võileivad jmt) on pargis ikka ja restoranis söömine ei ole ainuke võimalus ka mitte oktoobrikuus. No kes see raatsiks kallist lõbuajast paar tundi restos istuda?

Pariisis mõnulejad peaksid teadma seda, et söögikohas tasub istekohta valida. Kõige odavam on baarileti ääres, kõige kallimalt sööd sama toitu tänava esimeses toolireas. Pikem tee, raskem samm, tugevam number arvel :)

Isiklikust kogemusest julgen soovitada ikka Jesolot (ja tõenäoliselt kordan ise sama plaani uuesti tuleval suvel). Kolm-neli päeva Lido de Jesolo's kulub kui silmapilk. Kui lapsega hommikul mõnusasse Aadria merre minna (ja rahvas ärkab seal juba kl 6-7), siis kl 10-18 on avatud Aquapark (millest ka kolme päevaga ei tüdine ära - igal täistunnil erinevad väikesed etendused, lõbustusi nii täiskasvanutele, beebidele kui lastele), siis linnas väike söömaaeg ning õhtuhämaruses peatänav. Siis ühel päeval (või mitmel) Veneetsia, siis rentida auto ja Como järv.. Nädal läinud kui lupsti, lapsed rõõmsad ja ise ka näinud kultuuri, inimesi ning päikest.

Hea Porilane, suured tänud! Kui kellelgi veel peaks midagi pakkuda olema, võib aga lahkelt siia kirja panna :) Eks neid Totoro ja Kitty-sõpru ju teisigi..