trip-krainetrip-ukraine-dark

Hemmelyn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hi, Bronnisin just lennu Agadiri järgmise aasta veebruari algusesse(mis sest, et nii mõnedki siin foorumis teevad seda linna maha). Ei lähe ainult päikese kätte peesitama – oleme mehega sellised matkaja-seikleja-moto-tüüpi inimesed. Küsimusi on nii mitmeid: Olen siit saanud ka osadele oma küsimustele vastused, aga.....läheme mehega niiöelda omal käel.

Kas keegi oskab anda konkreetseid viiteid odavate hotellide, motellide, erakorterite kohta – lingid, emailid, hinnad? Ööklubide kohta oli infi vahe, äkki nüüd on teadjaid-asjatundjaid rohkem? Kas neid on piisavalt, kas ainult hotellides, kuidas sissepääsuga lood on? 3. Kuidas alko müük toimib sellel maal? 4. Autot on seal võimalik rentida, aga kas ka mootorratast…for example: Honda Africa Twin voi miskit sellesarnast? Kui on teadjaid, siis millise raha eest? Tänud ette.

Olen ma õigesti aru saanud, et need Hullude Päevade hinnad on ainult lennupiletid ja kõik muu(hotell, transport lennujaamast jne.)tuleb endal muretseda-organiseerida.

Praeguse seisuga on Easybus kõige odavam ja seal ka superpakkumine - from £2 one way. http://www.easybus.co.uk/gb/bookGB.php . Võid ka siit leia midagi, aga mitte enam nii odavalt(ja kes on öelnud, et Inglismaal transport odav on!!! Vahel lihtsalt tehakse supepakkumisi) http://www.stansted-airport-guide.co.uk/ . Siin ka väike hinnainfo http://www.milesfaster.co.uk/information/stansted-airport/stansted-to-london-transfers.htm

Suurimad tänud kiire ja operatiivse info eest!!!