tutkaonu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

92 meeldimist
33 postitust
342 kommentaari
Viimased kommentaarid

Testid,testid,testid...Trip.ee-sse ei taha enam sissegi logida. Hullem,kui delfi hommikune koroona info. Mitte keegi ei küsi ega räägi vaatamisväärtustest ,majutusest,hindadest... Mõtlen siin vaikselt-kuidas on võimalik üldse reisida ja puhata,kui pea on hõivatud vaid koroonaga ja testidega? Kas teil sama...?

Löö google otsingusse Foreca ,sisesta Türgi piirkond ja näed eeloleva 10 päeva tunniajalist prognoosi.Ka 30 päeva ennustust saad näha.

Marekk, mida sa kavatsed Horvaatias talvel teha? Kui plaanid suvesse,siis, ju muutuvad paljud tingimused sootuks.

Esitaks sellise provokatsioonilise küsimuse- Kas te tõesti arvate,et koer oskab seda puhkust, seal Tenerifel, hinnata ja talle jäävad meeldivad kustumatud mälestused sellest reisist?

To Hilts ja Valeria.A

Jah, võib olla oligi Nooruse spa nii odav. Kuid 25-27 detsembriks on see hind kahele 270.-

Wagenkül( nn.parim spa hotell) samaks ajaks 378.- euri. Või ei ole meie parimad teistega üldse võrreldavad? Pean silmas Jurmala SPA hotelli. Kusjuures,see Wagenküll on isegi rohkem,kui 2 korda kallim. Võib olla,et meil maksab jõulukaunistamine nii suurt raha? Vot minuni see ei jõua. Tehke palun selgeks,kes oskab.

vatse-le.

Just,reisini veel 3 kuud,paljud asjad võivad muutuda.

Vabanda,kui arvasid,et pidasin su soovitust tasuta broneerimiseks ei millekski. Muidugi ma arvestasin sellega,et saaks tasuta tühistada. Ja teen ka reisi osas korrektiive,kui olukord kisub kiiva. 

Lihtsal see koroonateema...saad aru küll-ajab si...a keema.

Blue-le.

 Ma ju ei palunud mind õpetada koroona asjus. Küllap ma saan oma mõistusega hakkama. Kui oleksin tahtnud koroonateemalist nõuannet,oleksin postitanud mujale. Muud polegi,kui koroona ja koroona... Selline tunne,et olete ilma selle koroonatagi haiged.

Mul Soomest tulek,nii et, teen selle koroona tesi nii või naa. Aitäh muretsemast, broneering on tasuta tühistamisega.

Vaatasin ka hotelliveebi lehelt.Kahjuks ei olnud võimalik seal detsembriks broneerida. Nii et, mina jään ikka hotel Jurmala spa kasuks. Helistasin ka sinna hotelli. Öeldi,et kui koroona väga hulluks ei lähe,siis nemad mingeid piiranguid spa sulgemise osas aastalõpuks ei plaani. Praegu töötavat täies mahus.

Jah Tervise Paradiis Spa Pärnus pakkus küll hotelliveebi kaudu sooduspaketti,kuid majutus on sootuks teises hotellis-minule see ei sobi. Bookingus paegu Terviseparadiisis pakkuda vaid 362.- kaks ööd,nendeks kuupäevadeks.

Kui võimalik ,otsusta Türgi kasuks,seal küll ka teatud reeglid maskikandmisel.kuid saad suve palju rohkem.

Jah,raha eest saab kõike,kuid tagastada autot kohas,kus pole seda rendifirmat,kus kohast auto said on võimatu. Ka kauplemisega saab asja lahendada.Kui soovid lisaks rendile maksta 2/3 auto hinnast,siis võid ju proovida. Aga mõte on sul vähe metsa poole.

AutoReisen rent on kohe Tenerife lennujaamas. Hinnad lausa super.  Ei mingit raha broneeringut kaardilt. Väikeauto a`67-90 euri nädal. Juhi staaž ei ole oluline,kuid peab olema 23 a. vana

Ma ei saa aru,mis jama teil nende kaartidega kogu aeg on? Mul tavaline Visa Elektron deebetkaart ( tõsi küll,Nordea,soome) ja mul pole aastaid kunagi olnud mistahes Euroopa  riigis sellega ei maksmise-ega autorendi probleeme.

Aitäh soovitamast! Ma ikka loodan,et on minust nooremaid ja hakkajamaid.

Aga, ma palun ette vabandust,et pealkirjaga veidi eksitasin. Eks pea kõik,kes avasid, lootsid näha neid videod...,nii ka sina, päike12.

Eks ma tean,et Eesti noorsugu, ei hooli sellistest asjadest. Vähe,on neid,kes naudivad Horvaatia ilu ja soovivad seda teistegagi jagada. Suurem osa kaifivad vaid õlleuima ja öiset kräu.

Tean küllalt selliseid tegelasi,kes reisilt tulles ei tea selle kohta muud ,kui vaid,umbkaudu öelda mitu õlut sai libistatud...

Kas Eestis said jalanõud ots,et nii hirmus paanika?

Ei tea, millises eas lapsed on,kuid arvan,et Nida jääb lastele igavaks ja teile liialt kalliks. Te,kui vanemad inimesed oskate Nida ilu hinnata-lapsed kindlasti veel mitte.Soovitan kaks päeva Palangas ja kaks päeva Druskininkais. Mõlemad kohad lausa super lastega puhkuseks. Druskininkais ka Baltimaade suurim veepark.

Ikka imemees.Ta ju kavatseb juba kaks aastat Türki autoga kihutada. Väga olulised küsimused on foorumis juba esitanud...Millised autodokumendid peavad olema? Jah...sellise reisimehega on küll paras reisile minna. Sel aastal ta ei lähe,sest bemmirisu läheb lihtsalt katki.

Ma kohe tahaks selle imemehe marsruuti näha. Või on lihtsalt purjus peaga unistatud?

Kui inimene on nii nõrk, et tema elu ja elukorraldust hakkab segama ja ärritama riik või riigiisade väljaütlemised või meediamüra,siis on tegu ikka inimese enda sisemise probleemiga. Üks asi,mis võib olla kindel- see inimene on oma eluga sassis. Kõige lihtsam, kuid kõige petlikum tee, on minna kuskile kaugele ja alustada kõik nullist. Enamuses kipub see ,aga, nii olema,et see, kes pole osanud elada siin, ei oska seda elu sättida ka mujal. Ma olen siin kaduja kallal küll lõõpinud,kuid mõtetes pole teda hukka mõistnud. Olen aru saanud,et inimesel on lihtsalt raske. Kõik oma maised raskused peab, aga ,inimene ise lahendama-võõras riik,võõras koht,päike või soe meri seda tema eest ei tee.  Mis seal ikka...õnne katsetamisel!

Hbert, ma ei tea, kas sa otsustasid nüüd kiiksuvenna kaduja õigele teele juhtida või soov tripikaid zombeerima hakata. Mitte ei tahaks, et tripi keskkonnas leviksid  nõukaaja uudistesaate "vremja" taolised postitused. Soovitan sul leida mõttekaaslasi ikkagi mujalt portaalidest. Vaatamata kõksugu veidrustele, on trip.ee ikkagi püüdnud olla asjalik reisijate ja puhkajate suhtluskeskkond.Palun ära risusta oma propagandistlike postitustega seda keskkonda.

kaduja, aga, mine Venemaale. Seal saad kõvasti laineid lüüa...

Gruusiasse ei maksa küll minna, seal tehakse sinusugustele pooletoobistele  kohe 1:0 ära. Sääl ikka keevalised mägede pojad.

Tere!

Ikka tuleb minna,kui plaanitud on reis. Räägitakse,et viirus aktiviseerub ainult ideaalsetes tingimustes. Seega tuleb talle luua võimatud tingimused...näit. Võtta nosu korralikult umbe! Ja näe...viirus keerab ringi ja läheb paremai paiku otsima.

PS!  Igal aastal sureb ainuüksi grippi,maailmas, ligi 100000 inimest. Arvan,et mingi coronavirus ei anna iial sellist tulemust. Aga,noh, mis me räägime-inimene on ikka ennekõike appikarjuja ,alles seejärel kaine mõtleja.

Unustasin, et jutt käis Bulgaariast.

Tere. Kui päris mai alguses ei lähe, siis mai lõpupoole on vesi juba ujutav. Igal juhul soojem, kui meie lahtedes kuumal suvel. loodus sel ajal ilus- kõik õitseb ja rohetab.