trip-krainetrip-ukraine-dark

Erikm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai ikkagi ettemaksu veidi alla poole ja lõppsumma kohapeal. Võib olla oli eelneva nõude põhjuseks reisiaeg juuli viimane nädal ja odavapoolne korter promenade läheduses, mille puhul 25% tõesti jätaks minule ükskõikse loobumise variandi liialt. 300 EUR nelja inimese peale pole eriti suur kaotus nii ootamatu reisi ärajäämise kui pettasaamise puhul. Saadetud leping pole küll eriti formaalne, kas teised on saanud mõne ametlikuma välimusega paberi sealtkandist? Pealkiri oli lepingus "FORM OF RENTAL AFGREEMENT", loe hoolikalt viimast sõna :). Kokkuvõttes saatsin ikkagi raha teele kuna küsitud lisainformatsioon parkimise ja kohalejuhatamise kohta tundus tõepärane ja kuulutus on üleval olnud 2008 aastast.

Leidsin ka homelidays kaudu korteri Nice, aga küsib pool raha ette ja täissumma 2 nädalat enne saabumist. Ei paku ka mingit lepingut erinevalt ühest teisest pakkujast, kes kahjuks ise alt hüppas viimaks kui soovisin konkreetset bronni teha. Kas tasuks usaldada sellist rentijat? Kuidas teistel paberimajandus on käinud või käib ainult usalduse kaudu?

Viibisin ka enda korraldatud reisiga see märts seal kandis. Majutus oli samuti Zellis ja seal tõesti pole midagi teha öösel noorel, seega tuli kihutada Mayrhofenisse ööelu nautimiseks. Mayrhofenis oli täiesti ööklubi olemas, kus ka naised baarilettidel tantsisid.

Igal teisipäeval on Ahroni mäel lumest ehitatud baaris öine üritus, kahjuks olid piletid välja müüdud meie oleku ajal

Apre ski ikkagi tähendab kella 4st pidu, kohe mäelt tulles. Kindlasti on hea koht selleks mainitud Karu baar ja veel 10 kohta mägede enda peal ja all külades. Hintertuxi mäe all asuv Hohenhaus Tenne on ka üks kuulsamaid kohti.

Kokkuvõtteks Zellis on hea odav ööbida, aga ööeluks tuleb liikuda mujale.

Hindade kohta pole sul kahjuks märgitud mitu päeva sa seal veetsid ja autot rentisid. Minu 13 päeva läks küll tavapärane 15 000 ja ka järgmise aasta eelarve Mayrhofenisse on selline. Uurisin ka Iscghli variante, aga sealne elu tundus märgatavalt kallim.