trip-krainetrip-ukraine-dark

sirle27

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
5 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pühapäeviti on kaubanduskeeld. Siis on avatud ainult tanklad ja apteegid. Kõik toidupoed, kaubanduskeskused, turud on kinni.  Poed on avatud kuu esimesel ja viimasel pühapäeval.

Kas Horvaataise minekuks piisab ka ainult ID-kaartist? Välisministeeriumi lehele oli kirjas, et ID sobivat täiesti.

Soovitan Auschwitzi minna koos giidiga, keeleline valik olemas ja kui ma ei eksi siis iga 30 mintsa tagant läheb uus grupp peale. Krakowis on majutust seinast seina ja bookingus suur valik olemas, usun et leiate sealt sobiva.

Kas Macros saab ka eraisik osta? Ma lugesin kodulehelt, et se nö hulgikas firmadele?

Hetkel jäänud sõelale Dresden või Hamburg, kumba soovitaksite? Samuti võib julgesti veel minu valikuvõimalust laiendada :)

Kahjuks on funzone ja seisukoha piletid otsas. Tahaks minna sellele kontserdile http://www.arenariga.com/en/pasakumi/detailed/?events_id=16425&events_year=2014&events_month=3 ja lava plaan on ka olemas. Olen valikusse võtnud sektoris 314, 306 või 303. Sellest 306 jääb suhteliselt VIP sektori lähedale, äkki sealt isegi parem vaade?

Kui kellegi mahti nõu anda, siis tänan juba ette ära :)

Tagasiside enda esimese rendiauto kohta: kõik läks väga hästi, kiire teenindus, korralik ja puhas auto. Mingeid lisakindlustusi ei pakutud, kuna olin eelnevalt juba täiskasko valinud. Tagastamisel mingit muret ka ei olnud. Deposiit tagastati 2 tööpäeva jooksul. Isiklikult jäin billiger-mietwagen rahule ja kasutan nende teenust ka teine kord!

Oskab keegi soovitada autorenti Bremenis? Ning millele peaks rentimisel tähelepanu pöörama, pole varem sellist teenust kasutanud :) Tänud!

Tere!

Plaanis reis Poola. Lugesin siin erinevat infot ning jäi silma selline ostlemis koht nagu PTAK. Kuna plaanis, seal lähedal ringi liikuda viskaks ka PTAK silma peale. Väga palju Tripst selle kohta infot pole. Kas keegi seal ise käinud? Kuidas seal need ostmise asjad käivad. Mis tähendab poolakate jaoks osta hulgi(kui palju umbes)saab ka jae osta? Kuidas maksta saab? Ning kas keegi seal lähiümbruses ka ööbinud hotelle/motelle soovitada?

Tänud :)