arvutihiir

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

http://www.housetrip.com/ Hinnad on oluliselt soodsamad kui hotellides, samas on pea samad võimalused, mis kodus - külmkapid, pesumasinad jne.

Swedbankist väideti, et teenustasu kaardiamksetel ei ole. Kas on nii?

Kas shotimaal on ikka käibel Shoti nael (kuskil vanades teemades oli sellest juttu)? Millise raha Edinburghi kaasa peaks võtma, kas vahetama Eestis Inglise naelad ja seal need Shoti naeladeks või kaasa eurod ja seal siis Shoti naeladeks? Kui levinud on kaardimakse võimalused? Jõuame hilisõhtul Edinburghi lennujaama, kas ja kus lennujaamas sel ajal rahavahetus töötab? Kas bussis Inglise naelades ka piletit osta saab? Kui netist bussipilet ära osta, siis seal e-pilet vist ei kehti? Kus seda nn pärispileti vastu peab vahetama?

suur-suur aitäh nii pikkade ja sisukate vastuste eest!

Siin kirjas, et Edinburghi 3 päeva pilet on soodne. Ei saa sellest aru, see maksab 25 naela ja ühe päeva pilet 3,20, seega 3X 3,20= 9,60 naela. Kuidas see 3 päeva pilet siis soodne on?? Kas Edinburghi linnaliikluse piletid on netist ostes soodsama hinnaga kui kioskist? Saan aru, et netist ostetu puhul enda väljaprinditu ei kehti, et ikka peab nn pärispileti hankima? Siis ei ole vist netist sebimisel eriti mõtet? Ei leia infot kust väljuvad need bussid mis Edinburghi ja Gasgow vahel liiguvad? Raudteejaam on kaartidel, aga kas sellist suuremat bussijaama seal ei olegi? Milline firma parema hinna/kvaliteediga neid sõite teeb? Rongiga sõitmine vist tunduvalt kallim? Aga kummaga ümbrust rohkem näeb, st. sõit huvitavam on? Millega saab Edinburghi lähedal asuvasse Deep Sea Wordli? Milliseid toidupoode, söögikohti ja riiete/jalatsite poode Edinborghis ja Glasgow`s soovitate? Kõik nõuanded, soovitused on väga teretulnud. Lähme Eesti sügisesel koolivaheajal (okt. viimane nädal).

hiljuti oli Estouri kodukal üleval info Türgi lennu hilinemise kohta

Minek koolivaheajal (24.-31.10.2010) Estouriga Alanyasse, hotelliks Remi. Kas selles hotellis on ka tubades toimiv wifi(koduleht lubab, aga tegelikult)?. Kui pikk on Alanyast sõit Pamukkale, palju maksab reis kohalikelt ostes? Estouri kodulehel on hinnaga 50 EUR täiskasvanu, 25 EUR laps (kahjuks ei leidnud mis vanuses lõpeb laps olemine). Mõned on väitnud, et kohalikelt ostes on hind 45 EUR kahele, aga kas siis on kõik reisiga seotud kulutused kohe selles hinnas sees? Samad küsimused Rohelise Kanjoni kohta. Sõit Rhodosele Alanyast vist liiga pikk, kas üldse tehaksegi?

Kas SEB-i (endine ühispank) deebetkaardiga saab ikka igal pool raha automaadist võtta? . . . Saab! Juhul, kui Trip.ee- s suurtähti kasutad! Ette tänades!