trip-krainetrip-ukraine-dark

Karin605

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
10 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nädal Chicagos- soovitusi?

Palun jagage soovitusi- mida kindlasti vaadata, mida teha, kus käia?

Millistelt internetilehtedelt ja millistes hotellides olete viimasel ajal leidnud kõige odavamad ööbimisvõimalused Veneetsias?

Odavalt Milaanost Veneetsiasse?

Milline on kõige odavam variant sõita Milaanost Veneetsiasse? trenitalia.it leht näitab rongipileti hinnaks EC ja ES rongidel 31 EUR, aga seal vahel on veel mingid rongid, mille hindasid ei näita- kas need võiksid odavamad olla?

Kust ostetakse Sevillas bussipiletid, kas bussist või eelnevalt kusagilt kioskist/aparaadist?

Kellel on kogemusi Ryanairist üksinda pileti ostmisel.... Palun selgitage, milline näeb välja meilile saadetud kinnituskiri, kui on 1 reisija?

Kahe reisija puhul näeb olukord välja selline: PASSENGERS

  1. nimi ADT 2. nimi ADT

Kas ühe reisija puhul on seal ka kirjas PASSENGERS ja nime ees nr 1 või on lihtsalt PASSENGER ja nimi

See oli küll väga meeldiv üllatus. Mulle jäi veel arusaamatuks, et kas sellise variandi puhul peangi kõik lennud ükshaaval broneerima ja ükshaaval maksma ka? Praegu tegin nii, kuigi kõik olid Ryanairi lennud. Igakord läks krediitkaardi makse teenustasu ka. Tekkis lihtsalt tunne, et selle aja sees kui esimesi broneerin ja maksan, võivad ju järgmised juba kinni olla?

1)Olen raskustes lennupiletite leidmisega sõitmiseks Hispaaniasse Sevillasse(SVQ) 22.05.10 ja tagasi 28.05.2010. Üldjuhul jäävad enda otsingu pakkumised 10000 EEKi kanti, kuid tahaks odavamalt. Oleksin nõus ka Riiast ja Helsingist algavate lendudega, kui sellega märgatava rahalise võidu saavutaks. 2)Mis keskkondi kasutate lennupiletite leidmiseks? Meie baltic tours näiteks iberiat ei müü ja see kohe vähendab sealt pakutavaid variante.

Käisime Pekingis ära reisima.net vahendusel ja kurta ei ole küll millegi üle. Reis sujus tõrgeteta ja oli väga vahva. Hotell ei olnud midagi luksuslikku, kuid kõik vajalik oli olemas. Pekingis on päris palju turismiinfopunkte- linn on jaotatud piirkondadeks ja igas piirkonnas on üks infopunkt, kust saab väga hea linnakaardi koos hiinakeelsete nimedega.

Nagu aru saan, siis teistkorda sisestan pileti ikka viimasel väljumisel, mitte vaheväljumisel? Aitäh toredate videode eest. Kas viimane video metroojaamast on tavaline vaatepilt, kas selline rahvamass on metroojaamades igapäevane, -kellane??

Tänan.

Kas Hiinas sularaha väljavõtmine on üldjuhul probleemideta? Kas see on siis odavam, kui siin EEK jüaaniks vahetada?