trip-krainetrip-ukraine-dark

margusss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen kuulnud, et piiril on eelnevalt probleeme olnud ning väga ei viitsi riskida sellega, et viisat teha Manila lennujaamas.

Sellest tingituna oligi soov, et selle saaks juba varem tehtud. Mõni päev üle 21 päeva, aga ikkagi üle...

Tänud info ja viidete osas - võtan kohe käsile. Lisaks vist kuluks ka siinkohal LP ära, et oskaks konkreetsemalt juba huvipakkuva kohta vajadusel infot küsida. Küll aga väljaöeldud aeg Laoses sai vähe suvaliselt pandud ning ka Vietnam ei mahu küll sellel reisil kuidagi ajaplaani. Üldiselt oli kiirturismi mõte oli see, et ühel reisil erinevat kogeda ning veits tõesti Taiga võrreldes ajas tagasi minna + loodus-seiklus + (ranna)puhkus. Aga eks tuleb mingi plaan paika panna ja siis liikumisvõimalusi planeerima hakata, kuna ajanappuse tõttu pikemate vahemaade puhul oleks mõistlik lennata mingite kohalike üritustega.

Et siis aastavahtuseks Taisse Hong Kongi kaudu 9 tuhande krooniga... Hakkasin täna just lõpuks soetama ning läinud. Nüüd on 2,5 tuhat juba juures (12.12-07.01).

Ega ei ole kellegil mõnda muud pakkumist kuskil silma jäänud?

M

... ja ferryga sinna ka väga odav hk-st ning iga 15 minuti tagant sõidavad tuleb vist tõesti kaaluda seda trippi ning tagasitulles siis 3-4 päeva hk-s olla ega vist lootust odavamalt ja lihtsamalt taisse saada pole küll

see aasta sai käidud varesreisidega ning hk kaudu oleks vähe huvitavam :) kuigi tuleks veel uurida, et kas tõesti neil tuleb ka vaid ühe vahemaandumisega edaspidi

Lisaks on küsimus tegelt selles, et Dragonairiga on hind juba üle 6 tuhande HKD, mis on juba väga kallis ning HK kaudu Taisse minek tundub mõtetu. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Kas peale Dragonairi keegi veel oskab mingit lennufirmat soovitada, millega Hongkongist edasi Taisse võiks lennata?

Keegi mainis ka ideaalilähedasi aegu...

Tänud! . . .

Kust muidugi Filipiinidele piletid soetasid? Mõte oli muidu Taist sinna ka vahepeal nädalaks lennata, kuid siis võib ju vastupidi teha.