trip-krainetrip-ukraine-dark

martinn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Takistustega oleme arvestanud jah ja ka sellega, et kanuuud peab ka vahepeal mööda maad kandma. to 1000V: mina isegi istuks terve matka kanuus aga lihtsalt peab vahepeal kanuud ka mööda maad vedama. Nagu rainerk32 ütles et peab ületama veelahkmeid ning me oleme ka sellega arvestanud, et pole lihtsalt mõnes kohas võimalik mööda jõge edasi minna ja peab kandma jälle mööda maad.

Ja mööda maad kanuuga liikumine on ka aeglasem kui mööda jõge. Ise ei oskagi mingit kindlat aega öelda, et kaua see matk umbes kestab. Kuu ajaga peaks hakkama küll saama?

Suur tänu info eest. Sain kohe päris mitu varianti. Nüüd tuleb mõtlema hakata ja uurima, mis teekonna valiks. Käisime sõbraga umbes kuu aega tagasi proovimatkal Võrust Vahtseliina aga matk jäi poolikuks Noodasjärvel, sest edasi polnud enam võimalik minna. Käisime muidugi puupaadiga, mis on ikka suhteliselt raske. Jõudsime arusaamale, et targem ikka kanuuga. Ja muidugi sügisel mööda jõgesid üldse väga sant matkata. Hein ja värk kõik nii suureks kasvanud. Üldse see rohelus on täies elujõus ja mõnes kohas suhtkoht raske sõuda. Kevadel peaks olema hoopis parem kui loodus alles tärkab.