trip-krainetrip-ukraine-dark

päikest

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palun hirmutage või kiitke? Lastega minek.

Näiteks seal kus eesti peod toimuvad, Paradise Village hotelli vastas olevas internetipunktis oli võimalus olemas. Küll koodi teada saad. Kui seal oled küsi Anti või Ersto käest, nad ütlevad. Endal oli küll läpakas kaasas, aga kasutasin siiski kohalikke masinaid. Kindlasti on wifi Lõuna-Goas hipirannas, kui lähed hüttidesse.

Käisin minagi 14.12-29.12.09 Travel IN´ga Goas. Kuna tripist lugedes ja tuttavate kommentaare arvesse võttes oli ikka päris suur hirm. Aga ausalt need 2 nädalat olid super lahedad, üks parimaid puhkuseid üldse. Ilm, koht, seltskond, aeg....super, läheks kohe tagasi kui võimalust oleks. Minu reis maksis 8500kr (hotell Santiago, 3*, hommikusöögiga). Ei usu et saab selliste mugavustega soodsamalt. Reisibüroo teenuseid kohapeal ei kasutanud (ekskursioone). Ikka takso ja rolleriga sai ise ümbrust vaadatud. Imestas et tegelikult oli väga palju neid, kes on seal varem käinud ja lähevad veelgi. Eks minagi :)Minuarust oli Ersto ja Antti väga vahvad tüübid :D Niipalju küll võiks soovitada: kes tahab massaaze (ayurveeda)võtta, siis vaadake ikka ise ringi. See reisibüroo soovitatav arst on ikka liiga kallis ja rahamaias :D Lennureis oli kah talutav, söök -jook ok, samuti vahemaandumisel sai jalgu sirutada. Kuna lennuk väga täis polnud, siis oli palju neid kelle kõrval koht vaba või lausa terve pink...seega mõni sai ikka laiutada küll. Igaljuhul tervitan kõiki jõulureisil osalejaid ja loodan et satun veel kunagi teie reisipunti!

Mina sain ka kenasti raha tagasi. Õnneks enne puhkuseavalduse kirjutamist. Jõuab veel aastalõpuplaane muuta. Nüüd jälle vaja leida uus sihtpunkt ja hea hind + reisikaaslased

Mina sain aru et tarbijakaitse on neid jutule kutsunud ja midagi väga etteheita hetkel pole. Ega endalgi pole, lihtsalt paanika kui loed et keegi midagi ei tea. Samas teiste reisfirmade puhul poleks kunagi paanitsema hakanudki või mingit uuringut tegema. Ajad vist sellised et vaja kontrollida. Küll ei tohtivat nad müüa ise tehtavaid paketireise (mida väidetavalt Tai reisipuhul teevad). kui need õigused saavad on see asi korras. Hetkel siis suurim probleem minujaoks on ostutingimus, (tutvu enne reisikorraldajate reisitingimustega). Kuna nemad on edasimüüjad siis seda kes seda korraldab....selle tingimusi ju kodukal pole. Seega kui need sinna tekiks oleks kindlam. Kus juures ise nad kirjutavad oma tingimustes paketireisidekohta:

Enne tellimist tutvuge hoolikalt reisikorraldaja reisitingimustega. Vajaduse korral nõudke suulist või kirjalikku tõlget. Reisikorraldaja reisitingimustega on võimalik tutvuda ka Panda Travel teenindusbüroos või interneti kodulehel. Vältige nende reisikorraldajate toodete ostmist, kes ei ole oma reisitingimusi trükitud kujul avaldanud. Reisibüroo vastutus Panda Travel ei ole ühegi tema poolt müüdava teenuse otsene osutaja vaid ainult volitatud edasimüüja ehk teenuse ja selle osutamiseks sõlmitava lepingu vahendaja. Seega ei ole Reisibüroo võimuses vastutada teenuste tegeliku osutaja (lennukompanii, laevafirma, hotelli reisikorraldaja jne) teenuste kvaliteedi, hinna muutuste, lennuki, laeva või muu transpordiettevõtte väljumise ja saabumise ajagraafikus tehtavate muudatuste eest jne.

Igaljuhul ootaks infot selle müstilise Global Pro OÜ kohta kes on nende operaator ja vastutaja Seduction OÜ ja Global Pro Oü Mina igaljuhul olen nendega arvestanud ja tahan Taisse minna. Samas on see hea arutelu, kui tõesti kõik on tip-topp korras, saab tänu sellele arutelule mitu klienti julgust juurde ja lennukid kiirelt täis. Noh ja kui negatiivne......siis on aega see välja uurida

Kas siin on kedagi, kes läheb perega või lapsega üksi aastavahetuseks ehk siis koolivaheajal Taisse?

Küsimus siis lapse vaatekohast, kellel tingimus, et hotellis oleks ka teisi eesti lapsi kellega mängida. Heameelega bronniks siis kuskile lähedusse ja hoiaks ühendust.

asjalik30@hot.ee

Kui reisida alla 12 aastase lapsega, kellel on teine perekonnanimi, kas on võimalik et tekib probleeme? Kui jah siis mis dokumente oleks vaja.

Kes oskab öelda kui Bangkokis saab pilte lennujaamas teha, siis mis summa eest või on kasulikum Eestis teha. Kui hull see trahv eesti rahasse arvtatatuna siis tuleb, kui oled 14 päeva asemel 21? Mis rahas see nn "maalt lahkumise tasu" olema peab ja mis summas?

To: täheke või teised üksikud:) Minul ka selleks kuupäevaks reis bronnitud (21.12-05.01). Hetkel üksi ja tahaks seltskonda, kuna jõulud ja aastavahetus sees. Hoiame ühendust! asjalik30@hot.ee

Tahaks infot selle hotelli kohta, aga enam-vähem kindel et võtan selle 4990.- pakkumise aprilli algul vastu. Muidu eelistan ka 5* Al-pakette. Mis vahet et väike hotell suurte hotellide juures. Hirmutab küll et nii vähe tube on...seega päästaks hea seltskond, aga lähen üksi. Hetkel ei näe vajadust et maksan 3-4tuhat juurde, et saada rohkem kordi süüa-juua päevas.. Ise olin seal kandis jõulude ajal, ainuke puudus mis oli, et Old Sharm ja Naama Bay jäävad kaugemale. Aga selleks on ju marsad, taksod. Muide olles 5* hotellis, pidi samuti transaraha maksma, sest iga õhtu ei viitsinud oma hotellis istuda. Ümberringi mõnel hotellil ikka korralik rand on, kuhu väikese tippi eest pääseb. Domina kirjutab: Külalistel on võimalik kasutada Mirabel hotelli kompleksi hüvesid. Aga nagu ikka tuleb ise see üle vaadata :D