trip-krainetrip-ukraine-dark

indrekt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Su erialade shorlist on sama lai kui horisont. Kui sisuliset ükskõik on (nagu tundub) siis ju vahet pole kus selle ükskõik mis asjaga tegeleda.

Kus sellest viisavabastusest juttu on? Ei leia kinnitust küll.

Me olime Balil eelmise aasta veebruaris. Vahemaad on väikesed, ühest linnast teise 30 - 50 km. Põhja poole minekuga peab aga arvestama rohkem aega (3 hr), sest vahepeal peab ümber mägede sõitma. Käisime ise ka põhja pool Lovinas, aga tulime sealt ruttu ära, sest polnud hooaeg ning enamik kohti oli suletud, oli väga-väga vaikne, raske oli isegi õhtusöögirestorani leida. Merevesi ka nii must, et ujuda ei saanud. Seega soovitaks pigem lõuna poole jääda, kui vähegi on veel võimalik hotelli vahetada. Autorentimisega on see probleem, et teeviitade süsteem on peaaegu olematu ning on raske õigeid teid üles leida. Küll aga on seal vabalt võtta auto + autojuht transporti, maksab väga - väga vähe. Hotellidel on olemas ka teenus, et saadavad autojuhi teile lennule vastu, ka see teenus ei maksnud palju. Eesti reisibüroode poolt pakutavast Nusa Dua-st hoiaks aga väga kaugele, tegemist turistidele loodud "gated community"-iga, millel päris Baliga midagi pistmist pole.

Ilm oli hea: mõnikord päeval ja öösiti sadas (2009 veebruar-märts) aga see ei seganud avastuspuhkust mille käigus sõitsime palju ringi, ööbisime erinevates kohtades (sh Nusadua, tunnen kaasa paketireisijad) ja oli üldse väga chill. Pole veebruari ilmal häda ka midagi kui just suhkrukuubik pole.

Termisnist 3o min jala on nagu Tallinnas Dzingel. Linn-asukoht-hind-ootused-tegelikkus täitsa paigas ju...

Kuna St Anton on (ühel (legendaarsel?)) Orient Expressi teel siis saab sinna ikka. Munchenist saab kindlasti lihtsasti.

Sellegipoolest ei saa miski vastu kaunile autosõidule kargetes Alpides...

Cendana Resort and Spa Hotel. 2009 veebruar. Toredad toad 2k, vaikne tagaaed peatänava ääres /monkey forest rd/, paindlikud inimesed. Hind vist 55usd. Me bukksisime paar päeva varem internetist. Mulle tundus et naisele spa ka meeldis. ise ujusin puhkuseks basseinis. Turg on 5 min jalutada ja sinna peab minema kell 5.00!

Ei saanud ka Lion Air kodulehelt piletite ostmisega hakkama. Kas keegi oskab soovitada kuidas pilet ära osta sellele lennufirmale? Vaja oleks minna Singapurist Balile (DPS). Või et parem koha pealt lennujaamast piletid osta? Suured tänud abi eest ette.

Helista: 00448702430541, ytle broneeringu number ja saadavad uuesti. Mul just ka nii oli. Spami lähevad need emailid sageli.