trip-krainetrip-ukraine-dark

anne2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Praegu on British Airwaysil soodusmüük.

Küsin huvi pärast, miks oleks hea Bangkokis nö aklimatiseeruda? Mulle tundub aklimatiseerumine mõnes väiksemas ja rahulikumas kohas mõistlikum ja mu reisiplaan näeb just ette kohe lennujaamast Ko Changi edasi sõita ja reisi lõpus paar päeva Bangkokis olla. Esiteks, et kindlasti õigeks ajaks lennujaama jõuda ja teiseks, et veidi šopata ja ringi vaadata. Just esimesel põhjusel on vaja niikuinii veidi varem kohale jõuda.

Taksode kohta saab infot nt. siit www.taxikohchang.com ja igasugust infot saarele pääsemise kohta leidub aadressil www.iamkohchang.com. Viimasel saidil on üldse palju materjali saare kohta, seda soovitab mh LP ja ka Tripis on seda paar korda viidatud. LP annab veel aadressi www.whitesandsthailand.com, viimasega ei ole veel ise tutvuda jõudnud.

Läksin lingilt sisse, klikkisin ja võeti mu palve vastu (eile). Praegu kontrollisin Kurimoori jutu peale üle, leidsin märkuse ALREADY REFUNDED. Nüüd jääb veel viis päeva oodata ja rahalaadung peaks kohal olema. Aga miks ma küll tunnen ennast nagu mingi intressita laenu andja.

Vandetõlk asendab notarit teatud toimingute tegemisel, seega vandetõlk ei pea notari juures mingeid asju korda ajama.

Olen korra kasutanud, jäin väga rahule. Kõik toimis ja grupp oli mõnus. Ise suhtlesin nendega otse. Ma ei tea, kas Eesti büroo mingit vahendustasu võtab, aga odavamalt see ka vaevalt teeb. Selliseid seiklusreise korraldavaid büroosid on mitmeid, aga GAP on üks odavamaid mu meelest. Arvestama peab muidugi seda, et juba eelmisel suvel kurtis grupijuht, et mitmeid reise on majanduslanguse tõttu ära jäänud.

Piletite väljaostmine ja broneerimine peab toimuma samaaegselt (HP brošüür). Nii on kirjutatud.

Lissabon 3100, Zürich 2600. Inf Hullude Päevade kataloogist.