vanapaha

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma uurisin ka ja seda mootori ja käiguosa kindlustust tehakse ainult küllaltki uutele ja kuni 100 000 km läbinud autodele.

Krk saarele sissesõit 30 KN. Viamichelin.com näitab ka seda.

Tere, Panen ka Makarska majutuse teema alla oma küsimuse. Plaan ka minna perega esimest korda Horvaatiasse augusti lõpupoole ja sellest siis teine nädal veeta Makarska kandis. Kuna lapsed on väiksed(3 ja 5), siis on hetkel silma jäänud Tucepi ja Baška Voda kant. Kes sealkandis käinud ehk oskavad kommenteerida, kui sobilikud need rannad just lastele on või äkki on mõni tore linnake veel hea lastesõbraliku rannaga sealkandis. Teine teema on muidugi nende kohtadega seoses majutuse hind. Olen nende kohtade kodulehtedelt otsinud portsu apartementide pakkujaid ja kõige odavam pakkumine oli 68€/päev(enamus ikka 70+€). See hinnatase tundub kuidagi natuke kõrge ja siit ka küsimus, et mis see normaalne hinnatase seal üldse oleks maksta A2+1(2) apartemendi eest ja kas üldse on mõtet seda ette bronnida või on seda pakkumist kohapeal ikka piisavalt? Palju ja pikad küsimused aga ehk keegi käinutest viitsib natuke asjakohast infot jagada.

Tere,

Plaan ka minna perega esimest korda Horvaatiasse augusti lõpupoole ja sellest siis teine nädal veeta Makarska kandis. Kuna lapsed on väiksed(3 ja 5), siis on hetkel silma jäänud Tucepi ja Baška Voda kant. Kes sealkandis käinud ehk oskavad kommenteerida, kui sobilikud need rannad just lastele on või äkki on mõni tore linnake veel hea lastesõbraliku rannaga sealkandis. Teine teema on muidugi nende kohtadega seoses majutuse hind. Olen nende kohtade kodulehtedelt otsinud portsu apartementide pakkujaid ja kõige odavam pakkumine oli 68€/päev(enamus ikka 70+€). See hinnatase tundub kuidagi natuke kõrge ja siit ka küsimus, et mis see normaalne hinnatase seal üldse oleks maksta A2+1(2) apartemendi eest ja kas üldse on mõtet seda ette bronnida või on seda pakkumist kohapeal ikka piisavalt? Palju ja pikad küsimused aga ehk keegi käinutest viitsib natuke asjakohast infot jagada.

Hilja küll juba see info aga ehk mõni edaspidi mineja loeb ning erinevalt katritam'ist mina küll ei soovitaks 20.augustil Budapesti ja eriti kesklinna kanti autoga minna, sest tänu pidustustele on seal paljud sillad kinni ning me saime pea 4h tundi ummikus seista. Kui ummikutest välja sai ja auto ära pandud, siis jalgsi oli seal tõesti väga tore sel päeval olla!