trip-krainetrip-ukraine-dark

kicki

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
28 kommentaari
Viimased kommentaarid

Googeldasin ja Sea Adventure Resort & Waterpark tundub tunduvalt korralikum kui Solymar Beach Resort. Kommentaarid ka just kõige ilusamad pole http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g150807-d154418-Reviews-Solymar_Beach_Resort-Cancun_Yucatan_Peninsula.html

to AXXX:

Ostsin just 2 nädalase reisi 5* hotelli Playa del Carmenis ja maksin £1000 inimene. Puhkuse korraldab Thomson Holiday.

Mis lennufirma veab Eestist puhkajaid Mehhikosse? Mitu vahemaandumist?

Mina just bookisin 3* Pavillon Courcelles Parc Monceau Paris hotelli kahele seitsmeks päevaks http://www.easytobook.com/hoteldetails.php?hotel_id=48177&location_id=&location_name=&locationy_url=&location_loc=&lang=en&amu=280823224&day_Arrival=0&monthYearArrival=0&arrival=12-07-2011&prs_arr[]=2&departure=19-07-2011&currency=EUR#tabRoomsAndRates ja olen selle leiuga väga rahul, lisaks on €498 sees ka hommikusöök. * Moulin Rouge - 1,2 kilomeetrit * Montmartre'i kalmistu - 1,2 kilomeetrit * Museum of Eroticism (erootikamuuseum) - 1,3 kilomeetrit * Mogadori teater - 1,4 kilomeetrit * Elysee palee - 1,4 kilomeetrit * Lido - 1,7 kilomeetrit * Paris Olympia (muusikahall) - 1,7 kilomeetrit * Pariisi ooperimaja - 1,8 kilomeetrit * Arc de Triomphe - 1,9 kilomeetrit

to piretsade

Selle dokumentaali nimi on Red Sea Jaws.

Et mis seal Egiptuses siis toimub? Elan Inglismaal ja juhtusin 2 kuud tagasi vaatama värsket dokumentaali, mis rääkis just nendest hairünnakutest, mis seal hiljaaegu toimusid. Samuti näitas kõiki neid ohvreid, kes oma jalgadest ja kätest ilma jäid ja intervjuusid nendega ning päris hirmus oli ikka kõike seda vaadata ja mõelda, et eestlased ikka veel julgevad Punases meres snorgeldada. Emast hai, kes ründas vähemalt kahte turisti ei suudetud tabada ning kõigi eelduste kohaselt naaseb see kuurortite lähedale tagasi sügiseks. Ei hakka siin rohkem pikemalt kirjutama, aga kes on huvitatud selle saate nägemisest, siis esimest osa saab näha siin

Minu arvates on Hispaania ohutum sihtkoht reisimiseks.

Maarja, kas sul mingit kindlustust ei ole seoses selle reisiga? Ma arvan, et kindlustustega annaks võibolla asja kuidagi ümber korraldada. Ma ise kasutan Nordea panga poolt antud kindlustust, mis on mõeldud kõikvõimalikeks reisitõrgeteks ning laieneb ka koosreisivatele pereliikmetele. Kui oled tihe reisija, siis lihtsalt soovitan sul tulevikus ka kindlustuse peale mõelda.

Jah, minu lennuaeg muutus üle 5 h ja õnneks sain valida uue päeva reisimiseks. Kasutan AB teenuseid väga harva ja seekord olen neid väga pettunud. Minu bookingut on 2 kuu jooksul muudetud 3 korda ja seda ei saa just väga profesionaalseks organiseerimiseks lugeda. Läksin lihtsalt nende kampaania õnge, kus reklaamiti odavaid reise Londonist Tartusse, kuid nüüd pean pidevalt jamama ja oma elu ümber planeerima seoses lennuaegade pideva muutumisega.

Täpselt sama asi juhtus ka täna minuga, kus lennufirma ehk AirBaltic muutis reisiaegu ja kuna ma tõesti ei viitsi oma järmist lendu 5 h kauem Riias oodata, siis valisin lihtsalt teise päeva lendamiseks. AirBaltic saatis vabandava kirja ja lingi, kus sain oma lennuaega muuta ning kirjas oli isegi link, kus sai tagasi nõuda nii edasi kui ka tagasi lennupiletite broneerimistasud.

Minu viimased kingitused välismaalasele olid villased sokid ja J.Petrone raamat "My Estonia". Jäädi väga rahule :)

Olen alati kasutanud Easybus teenuseid ja soodsamat varianti sellest pole veel leidnud.

Olen sunnitud oma töö tõttu ühes kuus ca 4 korda lendama ja võiksin väita, et igal firmal on omad head ja vead. AB on mind minevikus paar korda alt vedanud, aga tuleb lihtsalt loota, et seekord läheb õnneks :)

Need, kes suudavad oma reise pikemalt ette planeerida leiavad Air Balticu kodulehelt häid pakkumisi. Asja konks on selles, et praegu bookid ja alates 1.aprillist 2011 lendad. Pakkumisi soodsate hindadega on päris mitmeid Euroopa tähtsamatesse linnadesse algusega nii Tartust kui ka Tallinnast või vastupidi. Ise nt. bookisin piletid London-Tartu ja Tartu-London ning seda kõigest 2775 krooniga.

Pool aastat tagasi tohtis postiga saata ainult max. 2 pakki. Seega ei tasu see saatmine eriti ära.

Birminghami lendamiseks pead arvestama vähemalt ühe või kahe ümberistumisega. Ise sõidan 12.sept Tallinnast Riiga, Riiast Amsterdami ja Amsterdamist siis Birminghami - lennuaeg kokku 8 tundi ja 50 minutit (koos ümberistumistega). Mina broneerisin oma piletid aegsasti ära ja sain need 3500 EEK-ga.

Suvel käisin Pariisis ja ööbisime 5 päeva Champs-Elysees'l ja sõime iga päev restodes, sest Pariisis toidupoode praktiliselt polegi. Hotell läks maksma ca 10000 EEK-i ja kahe inimese arve restoranis oli ca 700 EEK-i kord, mis sisaldas eelroogi,põhiroogi ja vähemalt pudel veini. Kui oled huvitatud vaatamisväärsustest, mis on üsna loomulik Pariisi puhul, siis piletid on suhtleiselt normaalse hinnaga. Eiffeli torni juures tuleb mõni tunnike passida, aga asi on seda väärt ka. Taksojuhid on normaalsed ja väga petma ei kaldu ja taksohinnad on ka inimliku hinnaga.