trip-krainetrip-ukraine-dark

m1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime ka autoga Ukrainas Lvivis. Piiriületused: minnes Korczova 25 minutit, järjekorda polnud, aga natuke võttis kontroll aega.

tagasi Rava-Russka, 1 tund 15 minutit. Kui eesti numbrimärki märgati ja teada saadi et midagi deklareerida polnud, suunati kõige vasakpoolsele reale mis peaaegu tühi oli. Teised rajad olid täis ja nendel võis vabalt seal üle 12 tunni minna, sest need järjekorrad väga vaevaliselt liikusid.

Kohapeal Lviv-ini olid maanteed head, edasise kohta ei oska öelda

Meie saime viisa Stockholmist.

Viisa jaoks on vajalik tõendada miks riiki minnakse, näiteks hotelli broneering ja lennupiletite koopia. Ametnik küll väga sõbralik ei olnud, aga lubas siiski meil emailiga puuduvaid dokumente juurde saata.

Kusjuures tüütu oli see et saatkond ei olnud nõus passe ise tagasi Eestisse saatma. Pidime tellima kulleri kes seal passidel järel käib.

Piiri pealt võib viisa taotleda siis, kui sul reisiplaan väga kindel ei ole. Alati on ju oht, et äkki ei saa...

Ma soovitaks omalt poolt viisadega tegelemine varakult ette võtta.

Saatsime passid Rootsi, aga saatkonna ametnikul on kord ühe kord teise asja kohta ütlemist. Tundub, et Botswana viisat on väga raske saada kui sul ei ole konkreetset hotelli kviitungit ning lennupileteid ette näidata.

Meie ostsime reisi internetist ja lennupiletid samuti. Kui õnnestub viisa saada, siis kirjutan siia täpsemalt mis asjad saatkonna jaoks olulised on.