trip-krainetrip-ukraine-dark

karupuhh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
35 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas easyterra.com nõudis ka deposiiti-panti nagu kodulehel kirjas? Omal plaan Itaalias auto rentida ja nädal seal ringi sõita (Milano-Venetsia-Rooma-Palermo).

Programm ise pole kuigi suur, sys.txt nimelises failis saab määrata kust kohast programm asju võtab, kas seest või väliselt kaardilt.

Igo8 versioon 8.3 peab olema ikka installitud apaaraati, kui tahad kasutada vers 8.3 kaarte. Kaardid ja muu asjad(3d,liikluskaamerad jne) võivad olla ka SD-kaardil.

2315 kaardiversioonil pole ALG ja IQ-route funktsioone, mis on 2305-l olemas

saab küll nii - seda ei tea küll kuidas käib clarionil, kuid Mio'l näitex sain küll garmini tomtom'i ja ka igo käima

nuh topmapi kaardil pole Estis näiteks Võrtsijärve, muidu on küll detailne jah

Tsoonid on jah 1-3 nendel kohtadel su nimekirjas, ise küll ööbisime La Defensis(üle jõe) ja sõltusime viimasest metroost, kuid kui võimalik, siis õhtusöök tehke ladina kvartalis, seal on palju välirestosid ja hinnad kah head. Saad valida kompleksõhtusöögi (3 käiku), nii 10;15 jne euri eest. Kui mäletaks resto nime, siis soovitaks soojalt seda kohta, aga nimi ei tule meelde, asus see metroopeatuse juures(jälle ei meenu nimi), seal oli veel suur raamatupood ja teispool jõge vaatatuna notre-damest.

Nuh ei lugenud just välja, et müügile tulnud versioonist käib jutt, sorry.

iGo8 uus kaart on nüüd küll 100%, vähemalt see mis on Navteqi oma (Estonia2008 Q3) töötab iGo versiga 8.3...

Igaljuhul pole 99% krdi lubajad, äkki on Central-Eastern parem. Tuleb ära oodata . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub tulevikus seda postitajal endal teha!

815 on 72% ja versioon on jah 825

Kuna mingi karvane käsi kustutas mu eelmise postituse uue kaardi ilmumisest, teen uue huviga, et mis saab. tomtom.com pakub uusi kaarte kus on Eesti kattuvuseks märgitud 99%, kuna varsti on see mul olemas, siis annan teada kas on ka nii kui lubati P.S. huvitav mix eelmine samasugune postitus kustutati? tegu ju ametliku infoga mitte piraatlusega?

Easy lingiga pole sul miskit teha kui sa ostad legaalse kaardi, see on rohkem pirateema(mis siin peaks avalikult vist nagu keelatud olema).

Mobile PC töötab väga hästi läpakas, nuh vähemalt mul. ühendus on bluetooth gepsuga ja probleeme pole olnud, ainult aku saab tühjaks läpakal(inverterit pole autos)

825.2213 ei ole sa proovinud jah. Ühel lihtsal põhjusel - lihtsalt hetkel ei saagi seda kasutada kuna vajalik vigur on puudu.

On jah tõesti Regiol viimasepeal - nõustun, sai just proovitud ühte nn põllumajarajooni ja seal olid Regiol nimed olemas, City-l mitte. Teed olid mõlemal samad.

City navigator 2009-l on Eesti peaaegu sama kui Regio kaardil(väiksemad põlluteed on Cityl punktiir Regiol tee). Sul pigem iidvana City navigator, mitte 2009. 2009-l on krt isegi Kihnu saare kõik teed peal . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajal seda tulevikus endal teha!

nüüd siis olemas ka tomtom veokale. ei tea millal Eestis seda pakutaxe, menüüs olemas valikud kaal pikkus ja kõrgus ju siis arvutab nende järgi teekonna

tomtom vast ikka siis xl, sellel on suurem-laiem ekraan ja tomil ka parem eesti keel võrreldes garminiga

kas hispaania keel on teine keel sul(huvi pärast küsimus, kuna teatud navifoorumites on ka selline kasutaja olemas kes jagab pirakraami;) no offence)

Kui ainult Tallinn ja suuremad teed siis on vist see eelmine kaart, kui kõik(ca100%) siis uuem.

Sul on vana Garmini kaart sees, see tegi jah nii. Uuem on regipõhine, niiet pole mõtet öelda et si.t onn. Iga navi on si.t kui mingi vana kaart sees on . . . !

Mio nüüd küll parem pole, võrdlesid kindlasti mingeid vanu versioone.

eestikeelse hääljuhendamisega võiks keegi seal tegeleda. Nuh ikka jube on kuulata seda viiskümmend meetri pärast pööra paremale. Muidu kaart on hea ja töötab aga juhised on oma kõrva meeleheaks inglise keeles. . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja likvideeris eesti kirjakeelele mittekohased sufiksiasendused!