trip-krainetrip-ukraine-dark

matter

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui te veel loete, siis rong on läinud, väiksed summakesed on teil ju käes, neil kes tarbijakaitsega ühendust võttis. Kohtumenetluseks oleks olnud vaja 50. tuhat krooni, millest me keegi osakestki ei maksnud. Uute reisimisteni või petmisteni!

Tarbijakaitse soovib, et avalduse juures oleks ka panga väljavõtted ülekannetest.

ja palub Tarbijakaitseametile esitada avaldus raha tagasimaksmise asjus. Avaldusi koos koopiatega nõuet tõendavatest dokumentidest (leping/arve ja maksedokumendid) ootab Tarbijakaitseamet 10. novembrini aadressil Kiriku 4, 15071 Tallinn või e-mailil info@consumer.ee AITAB ALATI !

Ei ole mõtet seda preilit tülitada. Kogu selle supi autor on Andrus Nõmm, kes asub Jõe 2 II korrus oma "NOVINKAS". Tegelikult on kõikidel dokumentidel tema allkiri ja ta oli ainuisikuliselt kogu juhatus. Tegelikkuses vastutab ta veel 7 aastat kõigi asjade eest, juhul kui ta ise paremat seadust pole endale välja mõelnud. Sel pankroti homsel päeval ei teagi milleni jõutakse.

Reisijate poolt sissemakstud raha ei saa ise kuhugi kaduda, ilmselt on raha kuskile mujale ja tulutoovamasse ettevõtmistesse kanditud. Võib arvata et, ainult mingi osa võib jääda reisikorraldajale töö tegemiseks. Kui töö on tegemata, siis pole tal õigust ka meie raha kesteab-milleks kulutada. Nende raamatupidamise kontrollimine peab näitama, mida nad minu arvates meelega valesti on teinud. Kas ja kuidas meile tekitatud kahju hüvitatakse?

Kas seal praegusel ajal meres on võimalik ujuda või on juba külm isegi meie jaoks?

Jah tõesti saab raha ära kaduda - kahjumis reiside lõpetamiseks tehti möödunud aastal nö surevale ettevõttele 4,1 miljoni eest kinnisvaratehinguid (kusjuures kasum aasta-alguseks oli vaid 425 tuhat krooni), mis minu meelest niisugusele väikesele ettevõttele on hirmuäratavalt suur kulutus. Loomulukult on reiside sissemaksud suuremad sedavõrd, et asutus saaks ära-elada, võibolla on selleks 1000 krooni, mis tuleb kohe ära maksta. Jah raha tõesti ei hoita kapis, hoitakse kas kassas või pangas, aga arvel on ta raamatupidamiskontodel, et oleks näha kui palju raha on iga kulutuse jaoks olemas ja kas on võimalik kulutada just nimelt selleks või teiseks-kolmandaks vajaduseks. Ja aus tegija ei tee kulutusi, mida ta välja teeninud ei ole.

Unustasin: reisibüroo on alates 02.10.08 Jõe 2 II korrus, seal asub ka OÜ Novinka.

Palun kas keegi on saanud aarialstelt ärajäänud reisi eest raha tagasi ja kui suure osa sissemakstud summast? Kusagil on kirjas, et 28.10.08 algusega kell 12.30 Tallinnas Tartu mnt 85 saalis nr 6 , alustatakse reisifirma pankrotimenetlust.