trip-krainetrip-ukraine-dark

raulves

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lendan jaanuari algul Austraaliast Balile. Kas mul on vaja ka tagasisõidupiletit?

Tänud

Kui palju Te olete vesipiibu tubakat Egiptusest Eestisse toonud ühe korraga? Kas kedagi on kontrollitud ka suurte koguste sissetoomisel. Ise olen korraga toonud paar kilo, kuigi see on juba seadusevastane kogus.

Algul jah farmis plaan töötada. Ja ega saab natuke vestelda ka teistega ja nii see kogemus tuleb ikka. Midagi ikka kokku puterdab. Ja ma arvan et tööpakkujaid ei ole vihased ka kui ma ei oska eriti inglise keelt. Vähemalt töötehtud.

Aga jah, koolist nii kopp ees et tahaks kuskile ära minna. Kuskile soojale maaale ja tööd teha seal. Vot see on elu.

Kui mul on nadine inglise keele oskus, kas siis on mõtekas minna. Ma plaanin minna sõbraga kes oskab veits rohkem. Ega see inglise keel nii halb ka pole, et ennast maha müün. Hakkama saab. Kas see mängib suurt rolli. Ja kas farmides on vaja koguaeg rääkida. Palk kokku leppida jne.

kuidas te seal tööd leiate.Mul sõber rääkis , et osad tema sõbrad teenivad puuviljapõldudel üle 50000.- kuus.Et kuidas sattuda sellise tööotsa otsa.

Tänan.

Et ma lähen 18.detsember Sharmi Eden Rocki hotelli. Et siis küsin, kui tahan minna sukelduma Olaviga või ükskõik kellega ,kas ma pean olema ennem mingi kursuse ka läbinud või õpetatakse seal.