trip-krainetrip-ukraine-dark

minnukas01

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selge! Ka meil veel kõik täpselt paigas ei ole, kuid hetkeline plaan on selline, et 24.01 tahaks Jeruusalemmast auto rentida ning sõita Sunumere äärde ning õhtuks Eilatisse. Ma ei tea muidugi mitmekesi olete ega mis plaanid Teil on, kuid kui arvate, et ka Teile see meeldiks, siis võiksime äkki autorenti jagada.. Me oleme abikaasaga 2-kesi:) Kui huvi siis kirjuta- minnukas@hotmail.com

Tere Kristi,

Me lähme 20.jaanuar..ehk siis paar päeva varem..aga jah mõtlesime ka et kuidas nende hotellidega öösel on?! Saan aru, et liigute ka omapead seal ringi- kas surnumere äärde või Eilatisse ka plaanis minna? Me just teeme plaani, et millal kuhu minna, tahaks kõike näha:)

Päikest:)

Tänud jällegi hea info eest. Hakkasin mõtlema, et kas Tel Avivis on üldse midagi väga vaadata või on mõtekas tõesti kohe edasi minna? Või peaks päevake- kaks ka seal viibima?!?

Ma tänan kõiki info eest, kuid mida rohkem infot seda rohkem küsimusi:) Sooviks teada veel, et kas sinna minnes oleks mõttekas juba varem ikkagi hotell välja vaadata- broneerida või saab ka lihtsalt kuskile sisse astudes lihtsalt toa? Plaan on tegelt nii, et lendame Tel Aviv'i ja siis sealt tahaks Jeruusalemma ning Eilatisse liikuda, kuid ei oska päris täpselt arvestada, et mitu päeva kuskil olla- vaadata. Pm ongi 2 võimalust- kas paneme täpse plaani valmis, bronnime hotellid igal pool täpselt ära ja liigume siis ühistranspordiga..või siis lähme kohale ja siis vaatame. Vb võtaks rendiauto ja seikleks. See teine variant meeldiks rohkem, kuid oskab keegi öelda kui kallis see autorent seal on? Et eks see raha paneb ka ju asjad paika..Samas ega vist Tel Avivis ja Jeruusalemmas otseselt autoga ple midagi teha- või kuidas? Mõistlik oleks vist võtta ainult Jeruusalem- Eilat auto? Ja tagasi Tel Avivi tulla ühistranspordiga!?!

Jään lootma teadjamate abile..:)