trip-krainetrip-ukraine-dark

virsik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui midagi asjalikku ei ole öelda, siis ei tasuks sõna võtta! Selliseid kasvatamata süljepritsijaid on kahjuks meie ühiskonnas liiga palju! Võiks natuke viisakust õppida! Teie käitumine on analoogne TopToursi omaga, äkki oletegi sealt!

Sorry, reis oli Sitsiiliasse eelmisel nädalal. Nüüd tagantjärgi leidsin, et Maire Aunastega oli analoogne lugu juhtunud suvel Kreeta reisil (SL Õhtuleht, 9. august). Tema ei pidanud õnneks lennujaamas ööbima ega Egiptusesse lendama.

Ostsime Top'i kaudu lennupiletid ja reisisime omal käel. Selle grupi seas, kes kindlas hotellis oli, hakkas juba poole reisi ajal info levima mingitest muudatustest. Nemad said vähemalt 1 päev enne tagasisõitu teada, et laupäeva õhtul kell 7 asemel on tagasilend pühapäeva hommikul kell 5.50 (tegelikult 6.15). Meie kuulsime alles hommikul kell 4 chek-in'i minnes kaasreisijate käest (olles öö lennujaamas veetnud), et tagasisõit on - üllatus-üllatus - ka veel läbi Egiptuse! Sellise tasemega teenus siis! Põhjus: et mitte veel sellel korral pankrotti minna, ühendati sujuvalt 2 lendu. Oleks siis vähemalt keegi teatanud muudatusest ja vabandanud, inimesed oleksid asjast aru saanud. Aga ükskord tuleb pankrot niikuinii, kui selliselt klientidesse suhtutakse.