Viimased kommentaarid

Need on ikka kohalikud kellaajad vastavalt paigale. Ei jöua väga jah.

Kui see liiga tüli ei tee, sooviksin ka Toivo märkmeid lugeda.

priit.silem@gmail.com

Aitäh!

Sõltub, kuidas plaanis rännata on. Kui peatused on majutusasutustes, siis peale snäki suurt midagi. Kui täpse plaani kirja paned, oskab soovitusi ka teha.

Vinüülikate poode ja kaltsukaid on Berliini peal küllaga. Täpsemalt ei oska juhatada, aga kui aega ja viitsimist on, siis ringi jalutades neid leiab küll. Söögid-joogid suht sama hinnaga, kui meil, on loomulikult ka kallimaid kohti. Praele vahepalaks on döner kebab - meie burgerist palju ägedam variant, saab iga nurga pealt 3 eur eest. Juba vaid selle pärast tasub Berliinis käia. Sai käidud ka sellises veinibaaris, kus maksime 1 eur klaasi eest ja võis juua veini nii palju kui soov oli. Lahkudes võis letil olevasse kausikesse südametunnistuse järgi veini eest raha jätta, aga ei pidanud. Ise lähen 3. veebruaril jälle.

See veateade on seal koguaeg, aga sooduspiletid on müügil küll. Paistab, et need 1 ja 2 latised lennud ongi need "eripakkumise" piletid, mida varem sai ka ilma eripakkumiseta. Peale 15. veebruari 1 ja 2 latiseid lende hetkel ei pakuta.

Unustasin ikka tagasilennul sihtkohast ostetud gaasiballooni registreeritud pagasisse. Paistab, et selle pärast liigset pingutust teha ei tahetud ja gaas jäi mulle alles.

Neiu mul Bergenis tööl hetkel, lähen külla ja teeme sealsamas ümbruses 50km ringi. Kõrgeim tipp isegi 980m :P

Suured tänud, sain palju abi.

Kui muud üle ei jää, eks vaatan tanklatesse. Esimene valik oleks siiski matkapood, sest mul Colemani/Primuse balloon, mitte Campingaz, mida Euroopas rohkem levib.

Torkekindlus on iseenesest nailoni tugev külg. Rebenemisega nii head lood pole, seetõttu ka ripstop- tehnoloogia. Isetäituva rulli keeramine oluliselt rohkem aega ega pingutust ei vaja, kui tavalistel mattidel. Väga mugav on. Parandada on isetäituvat õnneks piisavalt lihtne ja sellise kompaktsuse, mugavuse ja soojapidavuse juures tasub end igati ära.