trip-krainetrip-ukraine-dark

Kairep

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime 25,12,19-09,01,20 . Ostsime otse Qatari lehelt, Tallinn-Stockholm-Katar-Phuket ja sama teed tagasi. Hind 599.- ja piletid ostsime märtsi lõpus. Hästi normaalsed ümber istumised, ei pidanud jooksma ühest terminalist teise ja mingit tundide kaupa passimist ka ei olnud. 

Võimalik, et oleks saanud ka soodsamalt, aga kuna vaja oli just nendele kuupäevadele seoses koolivaheajaga, siis olime arvestanud veidi suurema kuluga.

Tere, lugedes seda infot siin, siis olin ise 09-10 jaan. sellises olukorras... Kindlustuse alla ilmselt siin midagi ei läheks aga...

0 9 - 10 jaan. 

Ühel piletil  HKT-DOH-ARN-TLL . Check in lõpuni tehtud ja pagas kuni Tallinnani. DOH-ARN lennul tekib reisijal terviserike ja ta viiakse Kuveiti, ehk lähim turvaline lennujaam. Aega kulus nii palju, et  ARN-TLL väljuvale 22,10 lennule ei jõudnud. Tegelikult jõudsime peale kella 01 alles Stocholmi. Kohvrid pidime välja võtma ja ega infot polnud, mis edasi saab... Lennuki meeskond tuli lennukist maha ja nemad, siis andsid nõu helistada Qatari infosse, sest öösel kedagi ei tööta.

Kogunes päris hulk eestasi, kes me, siis kõik infot otsisime ja helistasime erinevatesse kohtadesse. Lõpuks lahenes, et SAS teenindajad tulid andsid meile hommikuks uued piletid ja lennujaama hotelli toad.  Mõneks tunniks oli kena ennast pikali visata:) Kohvrid pidime välja ikkagi võtma ja hommikul need uuesti ära andma. 

Kulu tšekk on ainuke öösel ostetud söögile ja joogile lennujaamas.  Asja ajamine sugulasega, kes pidi öösel vastas meil olema.

Meid häiris ehk see, et tegelikult oleks võinud keegi tegelane seda punti ( umbes 15 inimest) juba vastu võtta, kes jätku lennust maha jäid. 

Samas sai ehk üks inimene päästetud:) Sellist kogemust pole varem olnud ka.

Tänan, sain vastuse, et maismaad mööda kindlasti ei lähe kuskile. Ilmselt esimesel korral ei hakka Koh Samuile üldse rändama, kui väga meeldima hakkab, tuleb tagasi minna.Suured tänud vastajatele:)

Jah, sul Jochen on õigus, ei hoomanud kohe aja kulu. Lend väsitab ikka jaa.Hakkan pigem Phuketisse mõnda rahulikumat majutust vaatama.

Idee, sest lapsed arvasid, et peale pikka lendu võiks  maad mööda minna + laev. Valik tegelikult lahtine ,  kas Kho Samui või Kho Lanta, Phuketis oli plaanis nagunii olla.  Hakkasin alles " tööd" tegema, kuidas reis kulgeb ja kuhu, siinse foorumi olen  läbi lugenud ja Jens Paradiisisaarelt ka.  Lennupiletid on olemas Tallinn- Phuket-Tallinn  25,12,19-09,01,20. Seltskond ema, isa ja lapsed 12 a, 19 a, 23, a. Esimest korda seal kandis. Vana - aasta õhtu võiks ka pigem rahulikumas paigas olla. See aeg on seal kindlasti rohkesti rahvast, ja kallim , aga polnud valida, minek, kui kõik saavad.Lennuk jõuab 18,30 kohale. Vaatasin, et peaks jõudma viimasele Samui lennule, kuigi pilet on üsna kallis.  

Kui ma õieti selle teema olen läbi võtnud, siis öösel rongid enam ei sõida. Kui minna viimase Tallinki  laevaga, mis saabud 00,30 Helsingi ja vaja saada lennujaama, peaks otsima muud võimalust. Kiiret pole, kuna lend läheb varahommikul, aga kohale vaja saada:) Soovitusi? 

Jah. Nii A kui B-hepatiidi. Kolm süsti ja 25+ aastne garantii. Endal hea tunne ka edaspidi ringi rännates. Lätis käin ka tihti ja nüüd läksid kulutused asja ette.

Tänud vastajatele, minu jaoks on tõesti mesilased/ herilased mõrtsukad ja pole vahet, kus nad elavad. Võib tunduda, et mingi putukate kartja aga, kui olukord on selline, et saad tikripõõsast sutsaka ja peale seda tahab eluke lõppeda tekib väike foobia.