trip-krainetrip-ukraine-dark

paris

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Unustasin lisada, et passe seal tõesti ära ei riku ja turvakontrolli väravaid on palju, mida läbida aga pikka ootamist neis küll ei olnud. Mina soovitan ka reisida omal käel ja arvan, et 7 päeva jääb tavaliselt reisiks väheks kui lapsed kaasas on. Koolist saab alati lapsi ära küsida, seda enam, et üks reis on lapsele tunduvalt harivam, kui need mõned päevad koolis lisaks koolivaheaeg. Meil küll kõige noorem oli eelmisel aastal seitsmene aga ka Jeruusalemma ekskursiooni tegi vapralt kaasa, peaasi, et vesi ja võileib kotis on. Lastele on alati meeldinud ka matkad looduses ja arheoloogia pargid, eriti kui nende juurde legendid rääkida. Nii, et lapsed kaasa ja omapead reisma. Nendega ei pea ainult rannas lesima, kuigi ega selleta ka ei saa....

Olime eelmisel aastal märtsis 2 nädalat perega Iisralis.Kuna pere on viie liikmeline, siis sai renditud auto kogu reisiks s.t lennujaamast lennujaama. Lendasime Finnairiga Tel Avivi, soodsad piletid saime veebruaris olevalt turismimessilt hind oli kuskil 250 Euro kanti. Tõsi, see ka kõige soodsam asi kogu reisi vältel. Majutus, autorent ja kõik muu on suhteliselt kallis. Tel Avivis kindlasti rannahooaega veel ei ole, soe muidugi. Surnumeri igati soe ujumiseks u. 24-25 kraadi ja Elatis vesi veel soojem ja ilm eelmisel aastal oli 30 kraadi ümber, ka õhtud olid soojad. Meie pere jäi reisiga väga rahule ja omal käel sai autoga liigeldud kõik tähtsamas kohad läbi.

Käisin eelmisel nädalal Pariisis ja väljas süüa ja veel eriti juua odav ei ole. Kuid neil on küll suuri toidupoode, mis on võrdsed meie hinnaklassiga ja nii mõnigi asi odavam. Selleks tasub ainult metrooga natukene keskusest eemale sõita ja valik on olemas. Ka kes tahab vaatamisväärsusi vaadata, tasub osta Paris Visit kaart, mis võimaldab igale poole sissepääsu. See tuleb kindlasti odavam, kahe päeva kaart oli 30 eurot ja 3 muuseumiga on see raha juba ületatud, ning pileti järjekorrad jäävad ära.