trip-krainetrip-ukraine-dark

Lliska

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

kõige naljakam on see, et järgneva kirja sai ka minu sõbrants, telefonis öeldi, et loositi välja 6 (või oli 8) inimest, väga kahtlane, et me mõlemad nende hulka sattusime. Saan aru kui teavitatakse inimest tema võidust ühekordselt,aga seal nad helistasid mitmeid kordi,et mida te otsustanud olete ja millal lähemalt räägime ja nii edasi,kuna asi tundus kahtlane, siis ma ei viitsinud lõpuks enam nende kõne vastu võtta.Viimane kord helistati isegi kell 8 õhtul :S

--to Crazy--- kui sa seal ära käid, siis ole kena ja kirjuta siia ka ,mida nad seal täpsemalt rääkisid.

Kiri siis selline---- Palju õnne!

Te olete puhkuse võitja Connections Holiday loosimises, mis leidis aset 7. august 2008.

Hiljuti helistasime Teile, et teavitada selle e-maili saabumisest.

Teie suurim küsimus on kindlasti, et kuidas Te võitsite ja mida Te võitsite?

Te võitsite sellepärast, et teie nimi oli lisatud võistlusele The Tourest (Travel Exhibition). Te võitsite puhkuse, kõik täiesti ATOL kaitstud, ning saate selle võtta kolme aasta jooksul.

Mis firma see on? Connections Marketing on osa Travel Connect Group’ist. Meil on kontorid neljas Euroopa linnas. Me oleme ainsa reisi informatsiooni vahendus portaali liige, mis võimaldab osta puhkuseid, lende ilma, et lisanduks vahendustasu. Me saame isegi pakkuda soodustust odavlendudele (näiteks Easy Jet), millega Te muidu allahindlust ei saaks.

See, mida saame Teie heaks teha täna, on näidata, kuidas muuta see üks puhkus neljaks puhkuseks. Kujutlege: neli puhkust kõik erinevas või samas kohas, vastavalt Teie soovile.

On see reaalne? On küll. Kõik need puhkused on ATOL kaitstud. See on sama, nagu Te läheks reisiagentuuri ja ostaks sealt puhkuse.

Kuidas me saame seda teha? Meil on märkimisväärselt suur hulk hotelle, lennuliine ja puhkekeskusi, kellega teeme koostööd.

Hetkel minge meie kodulehele www.myholidaybank.com ja tutvuge erinevate puhkuste ja võimalustega. Üks nendest on Teie! Valige, milline meeldiks Teile kõige rohkem. Uurige kodulehte ja vaadake täpsemalt, mida meil on pakkuda ja kuidas saaksite ka ülejäänud kolm puhkust hakates lihtsalt Travel Connect’i liikmeks. Ärge unustage meilt küsida, kuidas te saate säästa oma raha odavlendude broneerimisel, ja te üllatute.

Võtke aega, et hinnata nende puhkuste väärtust, vaadake reisiagentuuride hindu või online agentuuride hindu ja te avastate, et see puhkuse pakkumine on väärt rohkem kui 35 000 krooni.

Võtame varsti Teiega ühendust korraldamaks Teie esimest puhkust sellest kogust. Kui vajate eelnevalt rohkem informatsiooni, võtke meiega ühendust.

Parimate soovidega, Connections’i meeskond.