trip-krainetrip-ukraine-dark

Lorelaicliff

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jutt oli hotellis kohapeal olevatest kohalikest, mitte üldiselt Hurghadas. Eelmine kord Sharmis oli baarman, kes iga kord, kui mu abikaasa korraks mu kõrvalt lahkus, kopsti kohale vajus mesist juttu ajama. Safiri personal oli väga rahulik ja ei seganud niimoodi, tegi oma tööd asjalikult ja ilma liigse sekkumiseta, see oli kompliment, mitte midagi muud :)

Käisime ja jäime rahule, nõustun eelkõnelejatega, puhas, vaikne ja igati kena. Toit ei olnud just nii hea, kui eelmises 4* kus käisime (Sabena Marmara Sharmis), aga ikkagi täiesti söödav. Toad on väiksed, aga korralikud, puhtad. Ainuke, mis häiris, oli õhukeste kardinate puudumine, olid ainult paksud pimendavad kardinad, aga vastas oli teine tiib, mistõttu päikest tuppa lastes pidi leppima ka sellega, et oled neile nähtav. Rand oli piisavalt suur, kõik mahtusid ära ja puhas. Rahvas oli seal enamasti sakslastes, inglastest ja prantslastest koosnev. Vene keelt kuulis kahelt paarilt vist ainult. KOhalikud olid rahulikud ja ei häirinud üldse. Asukoht on natuke tobe, sest linna jalutades (peale päev otsa rannas lebotamist ei suutnud ükski vägi taksot võtma sundida) tuli ikka päris huvitavat kuumaastikku läbida.

Meie kaalusime tükk aega, kas Charm Life või Safir ja lugedes siinseid kommentaare olen Safir valikuga eriti rahul :) Rannas oli ruumi kõigile, enamasti kõlas saksa ja inglise keel, sekka ka prantsuse ja eesti keelt. Toad olid puhtad ja korras. Ma soovisin tuba suure voodiga ja päikese poolsest tiivast ja selle me ka saime, vaade oli täiesti võrratu ja päikest sai võtta ka siis, kui rannas juba oli vari.

Käisime ka merel delfiine vaatamas&snorkeldamas ja Luxoris. Hoolimata viimase pikast pikast bussitamisest oli asi seda väärt.

Eriti efektne oli minu arvates lumisesse koju saabumine :)

Meil oli sama asi, et aega oli vaid kaks ööd pulmareisiks ja valisime Riia. Ma ei tea, millal te lähete, meie olime suvel. Turaida kindlus on väga ilusa romantilise loodusega koha peal, ilus jõgi, korrastatud kindlus ja kena vaade metsadele. Ilus lille-roosi aed oli seal. Jurmala oma kena liivaranna ja päikesepaistega oli ka väga lõõgastav ja armas. Muide, sealt eelpoolmainitud Sky baarist avaneb tõesti ilus vaade, nii et ei maksa kõike kohe nõmedaks tembeldada... Olen samuti nõus sellega, et Riia ei ole just otseselt tulvil (eriti kui pulmade varsti tähendab talve...) kauneid romantilisi parke ja looduskauneid kohti. Sa nõuad midagi, mida Riia ei suuda pakkuda. Pigem lennake siis juba Pariisi, Rooma vms