trip-krainetrip-ukraine-dark

Ilona007

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viibisime selles hotellis 2010 a aprillis. Kui meeldib rahvamass ja see, et saab 24 h süüa, siis palun. Vähemalt sellel aastal oli aprillis rannas väga tuuline ja jahe, aga Napqis ongi tuuline. Ka õhtuti rõdul istudes ei olnud eriti palav. Toad korralikud,teenidus hea. Vetteminek sillalt.

Poest ostes ja tasudes Egiptuse naeltes on Marlboro 1 paki hind 14 või 16 naela. Oleneb küll kursist, kuid siiski jääb paki hind alla 2 euro.Tänaval kaubeldes saab odavamalt.

eelmisele lisaks...

Eesti reisibürood müüvad Egiptuse viisat 250 või 300 krooni eest. Kohapealt ostes maksin viisa eest (arvestades USD päevakurssi) u 167 krooni.

Saabusime Sharmi lennujaama nov alguses (laupäeval) u 17.30. Kõige rohkem kulus viisa ostmisele ja edasisele asjaajamisele 15 min. Mingit erilist tunglemist küll märgata ei olnud.

Kas Tropicana Tivoli hotellil on üks (El Fanar) või kaks randa? Juhul kui on veel teine rand, siis kus see asub?

Veetsime selles “hotellis” aprillis 2 nädalat. Olles eelnevalt lugenud tripis kommentaare selle hotelli kohta, siis väike ohutuluke vilkus, aga tegelikkus oli hullem. Esmalt anti meile tuba, mis meenutas konkut ja kus ei olnud ka külmikut. See vahetati väheke parema toa vastu. Voodipesu ei vahetatud selle aja jooksul kordagi (vaatamata meie nõudmisele). Padjapüür ja linad olid nii kortsus, et minul ei õnnestunud selle 2 nädalaga neid kortse välja magada. Tekid väga mustad/räpased ja narmendavad. Mööbel suhteliselt väsinud, tuba hämar. WC paberit anti samuti küsimise peale ja mõnikord toodi isegi ilma küsimata. Koristamine seisnes selles, et tehti voodid korda ja prügikastid tühjaks. Korra oli vist vannitoa põrandat ka pestud, toapõrandat mitte kordagi.Paar korda jäi tuba üldse koristamata. Puhtad rätikud saime alles siis, kui mustade rätikutega sai retseptsiooni marsitud. Meie lutikaid ei kohanud (ma ei teagi millised nad välja näevad, aga ühtegi tundamtut putukat ei näinud). Toidud olid maitsvad, selle üle ei saa nuriseda. Lauakoristajad olid ka ainsad, kellel oli n.ö. vormiriietus, sellele vaatamata tuli mõni suvaline sell ja korjas nõud kokku.

Eesti reisibürood võiks selle hotelli müümisest loobuda. Või siis tõesti ainult väga odava hinna eest. Kahju neist inimestest, kes pidid nädala eest maksma üle 10 tuhande krooni. Meie maksime 2 nädala eest oluliselt vähem ja lõppude-lõpuks oli vaja kohta kus pesta ja magada.

PS Ei olnud esimest korda Egiptuses ja ei ole ka eriti nõudlik mugavuste suhtes.

Eelmise aasta oktoobris maksis Marlboro poest (fikseeritud hinnad) ostes 8 naela. Tänaval kaubeldes saab kindlasti odavamalt, kuid võib saada "põhku".

Minu passis on viisakleebiste peale alati selgelt trükitud 15$ ehk 15 USD!

TopToursi kaudu bussiga Kairosse (1 päev) 65, lennukiga 180 eurot. Kohalikelt ostes jäävad bussireisi hinnad 35 - 40 euro kanti ja lennukiga 140-150 eurot. Hind sõltub ka sellest mitu inimest minemas on ja kui hästi keegi kaubelda oskab.

Kas Tallinna Rahvaülikoolis ei toimu kevadel araabia keele algtaseme kursust? Hind peaks olema tunduvalt odavam (vähemalt eelmine kursus oli), loomulikult tunde ka vähem.

Teetanuse vastu vaktsineerib perearst tasuta. Samuti vaktsineerib perearst hepatiidi jms vastu, ainult enne tuleb talle teada anda, siis tellib vaktsiinid kohale. Hindade kohta ei tea.