trip-krainetrip-ukraine-dark

Margret

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käidud ja nähtud. Elamus -vapustav.Juba igatsen tagasi ja ilmselt ka lähen. Tänu teie julgustamisele võtsin kõik reisid omal käel ja õnnestumise protsent üle saja.

Oskan vaid lisada kõikidele neile headele soovidele,mis siin jagatud, ühe-ärge ostke reise Eestis ette. Seekersi-taolisi on palju ja kvaliteedi-hinna suhe enam-vähem sama. Komistasin ülihea firma otsa täiesti juhuslikult.Ida-ja läänetuur ,Nunnade org-82 eurot.Algul oli küll 84,aga et jutlemine läks pikemaks,arve kahanes:) Hinnas lõunasöök,kohv-kook alustuseks või lõpetuseks. Imestasin,kuidas on võimalik mahutada endasse 4-käiguline lõuna-on.Kuigi pole eriline kalasõber espadat kiidan ülivõrdes. Firma leidisn Funchali rannapromenaadilt,tuleb promenaadilt alla katamaraanide sadamasse pöörata. Juhul ,kui keegi huvitatud,jätan kontakti 914080927,küsida UTKUt. Seal asub ka katamaraani-kontor. Praegu on talvine allahindlus ka,võtsin reklaamlehe laualt kaasa-suvel näiteks läänetuur üksi-42 eurot,aga 3koos ja jälle allahindlus:) Niisiis,mina,igavene pelglik,sain hakkama!!!! Head tuju ja õnnelikku reisi kõigile,kes minemas.

Kavatsen võtta tolle 2-päevase saare tuuri, ent enamus on vahetanud Nunnade oru safari vastu ja ülimalt rahul olnud. Kas keegi vaevuks seletama - miks, vaid kihutamine mind ei köidaks. Flora-tänan, et julgustad, küll siis hakkama saan.

Sebrake - mu kaaslane lesiks vaid basseini ääres,nii et seiklema lähen üksi, eks see ka hirmutab, vaatan ikka mingi büroo.

Koit Mina olen parandamatu lillehull, nii et kavatsen kõik need aiad üle vaadata. Kuidas sa nii palju jõudsid? Mul on hirm, et aega jääb napiks, sest vaadet merelt tahaks ju ka...Tollest rahvuslikust õhtust loobun, lihtsalt oletan, et samalaadset muusikat ja tantsu näeb tänavalgi. Aga jahedapoolne on vist praegu juba küll-kahjuks. Ent paradiis on ju ikkagi:)

Mina olen alles novembri lõpus minemas ja panen plaani kokku. Sattus loteriimajutus. Kas siis on võimalus ka kohapeal Seekersilt ekskursioone tellida?

Kas keegi on hiljuti Madeiralt tulnud,kuidas ilm oli? Kas keegi on loteriimajutusega käinud,kui jah,millal ma hotelli teada saan? Naiivsed küsimused, palun vabandust,pole taolises situatsioonis varem olnud ning see hirmutab pisut.