trip-krainetrip-ukraine-dark

kadajake

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime Universalis (2 täiskasvanut) eelmise aasta veebruaris ning ei võtnud Fast Passi kuna õnneks polnud kuskil järjekordi. Universalis on 2 ala- Universali filmide ala ja Treasure Island. Meile meeldis väga Universali ala, sest Treasure Island oli rohkem lõbusutuspark aga samas soovitan võtta mõlema ala piletid 2 päevaks, sest kui juba seal oled, siis käige need kohad ära. Treasure Islandis kindlasti tasub külastada Harry Potteri linnaosa. Tõsi, et Miamis olevad hotellid on kallid seetõttu otsustasime ööbida lähedal asuvas linnas Fort Lauderdale. Võtsime hotelli Fort Lauderdalesse ja Orlandosse Booking.com kaudu.

Eelmine suvi sai käidud. Teenindajad olid restoranis suures osas eestlased. Teenindus midagi säravat ei olnud. Laev ise on päevi näinud ja vana ehk siis 3 söögi kohta (restoran, bufee restoran ja kohvik) ja mängutuba lastele. Ööklubi viimasel korrusel meie sõidu ajal ei töötanud. Mingeid suuri ootusi ei tasu panna sellele kruiisile kuna Stockholm-Tallinna vahel sõitev laev on suurem ja korralikum.

Kui ööbid kesklinnas, siis parim variant on jalgsi liikuda. Metroo sõidab ainult Pest poolel seega Gellerti mägi ja Kalurite Bastion jäävad teisele poole jõge, kuhu metroo ei vii.

Olen koos sõbraga Dubais 5-13. veebrar. Viisa tegime Estraveli kaudu ning taotlus esitati 13.detsember ning viisa vastuse saime 8. jaanuar seega meil see viisa saamine ei läinud väga kiiresti. Peatume hotellis Winchester Deluxe Hotel Apartments.