trip-krainetrip-ukraine-dark

karaoke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sain ka passi päris kiirelt. Huvitav on see ainult, et tegin endale passi ja elukaaslasele. Talle sain passi tehtud nii, et ei küsitud Tai lennujaama ettemakstud testi bronni aga minu passi lükkasid tagasi, sest see testi bronn oli mul tegemata. 

Tegin ja koheselt sain ka selle toreda QR mailile, et asi korras. Võtsin selle riski minna 3.02 ja julgustan proovida, meil kõik asjad vist nüüdseks tehtud.

Hei! Lend 03.02 Phuketisse olemas.  Loen siit  ja sealt seda infot ja küsin siit igaks juhuks kinnituseks, et kas olen õigesti asjadest aru saanud?

Thai viisavaba kuni 90 päeva(kuskil keegi rääkis turistiviisast? see tekitas segadust...)

Seda thaipassi ka enam pole vaja alates 16.12.21  Vaksineerimistõend olemas. 

Lisaks teen kindlustuse, mis katab Covid-19 ja bronnin hotellitoa, et oodata testitulemust.

 Enne reisi 72 h vaja ka pcr test.

Aitäh! Panen siia ka info, kel veel huvi leiab kiirelt.  http://thesingaporetouristpass.com.sg/

Meil piletid ostetud mytrip.com, kel kogemusi mytripiga jagage. Kindlustus meil kah võetud koos piletitega ja täna tuli teade, minu kirjale et kindlustus tühistatud...Reis on EA-ga Tallinn Stockholm ja sealt edasi Qatariga Indiasse ja tagasi tulles EA-ga Oslost Tallinnasse. Ei teagi nüüd mida peaks tegema...hetkel on lennud tühistatud ja miskit uut pole pakutud.

Kas kellegil on ka kogemusi kindlustusfirmaga, mida soovitab Mytrip.com otsingusüsteem: Insurance company : AGA International S.A., 10 Premetis Str., 17342 Ag. Dimitiros, Athens, VAT N: 098118029, Tax

tõesti tahaks korralikku kohta, aga olen siin lugenud erinevaid arvamusi. Kuna aastavahetuse reis siis siin olnud komme et sellel ajal raske kohapealt midagi soodsat saada. Tahaks korralikku aga odavalt, nii lihtne see ongi aga teostada raske. To pv. Mis on siis peaaegu ilma rahata. Oleme reisil 4a. lapsega ja esimest korda Tais üldse. No põen hirmsasti et lapsega kuskile urkasse ei satuks. Ise olen nõus ajutisel igasugust jama alla neelama aga lapsega ei tahaks. Tegelikult oligi mulje Taist jäänud et elamine ja olemine seal odav. Tai tundub mulle hetkel küll Eesti majutusega sama hinnaklassiga olevat kui ma neid neti lehti siin sirvin. Ma olen täna terve päeva otsinud ja mitte halligi pole ma tegelikult reisiks planeerinud.

See oli nüüd küll üks positiivsemaid postitusi mis ma siin lugenud olen. Mõned materdavad lastega reisijaid siin hirmsasti. Aitäh tõsimeeli, hea kuulda otseseid soovitusi, kindlasti kasutame näpunäiteid.

2000 €uri arvata võib, et see ei sisaldanud majutust? Kui ma siin netis otsin erinevaid hotelle, siis on mulle tekkinud arusaam, et alla 700 krooni ei tohiks üldse arvestada, et majutust saab, pigem 1000 kr. ööpäev - 2le inimesele. Kui vanad su lapsed olid? Kuidas nad lennukis hakkama said? Meil on lennukipiletid ostetud ja reis läheb lahti 24. det. kuni 15. jaan. Kui keegi veel läheb lastega võiks ju kontakti hoida, võiksime ju koos midagi toredat ette võtta.

Vaataks päeva kaks ringi bankokis ja siis läheks kindlasti kuhugi kus rahulikum. Olen siinseid postitusi lugenud. Ikkagi muretsen juba ette et kuidas leida ööbimiskohti aga siinsete postituste üldine arvamus,et kohapeal lihtsam ja odavam. Teen kodutöö kuhu minna ja mida teha, aga see rahaline pool? Olen leidnud siit vanu hindasid, värskeid mitte. Kas hinnad on oluliselt tõusnud? Just toitlustus, autorent? Selline reis meil perega esimene.