bulka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
1 meeldimist
0 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Paar aastat tagasi oli täpselt sama situatsioon. Lõpuks selgus siiski, et antud leht on pangas nö mustas nimekirjas. Siis eemaldati 1 päevaks piirang ja sain piletid ära osta.

Olles ise just 1,5 kuud Filipiinidel trippinud, võin öelda, et tegu rohkem Filipiinide probleemiga.Lendasime selle aja jooksul 9 korda ja mitte ükski lend ei väljunud õigel ajal. Kasutasime nii Cebu Pacificut kui Air Asiat. Mujal Aasias lennates on Air Asia üsnagi korrektselt toiminud.

ostsime piletid Sanurist suvalisest "travel agency" putkast. Lõplikuks hinnaks kujunes peale pingelisi läbirääkimisi 220 000. Hind sisaldas transfeeri Sanuri hotellist sadamasse, Lembonganil sadamast hotelli ja uuesti sadamasse ning veel Sanurist Kutale. Indoneesiale omasel moel kõik toimis .

Eile just Keralast lahkununa võin öelda, et hinnad odavamad ja elu-olu palju normaalsem ja huvitavam kui Goas.Pole nii turistikas veel.Kellele muidugi mida...

Täidad paberi, käid paberiga passikontrollis, saad passi viisa ja ongi kõik.

Olime eelmise aasta aprillis Sun Island Resortis. Polnud viga miskit. Water bungalowdes tehti osaliselt remonti aga see eest olid juba remonditutes head hinnad. Oleme käinud ka Meerul ja ausalt öelda ega seal vahet ei ole, kus saarel sa oled (kui siis ainult hinnavahe).