trip-krainetrip-ukraine-dark

adikly

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah, SEPA peaks küll kõik ära lahendama, kuid ma ei tea, miks nad siis mulle ütlesid, et miinimum mis nad ülekande eest võtavad on 20€. Lähen esmaspäeval teise kontorisse üle küsima ning mainin kindlasti SEPA-t.

Aitäh!

Võilill, kui soovid midagi Põhjatee kohta küsida, siis siin on mu e-mail (Saabusin 2 nädalat tagasi Eestisse)

adikly(at)hotmail.com

Kõike paremat ja head Teed. :)

Kuid Renfe ei näidanud ühtki rongi, mis sõidaks öösel Pamplona/Irún'i poole. Võib-olla ma ei osanud lihtsalt vaadata, ma ei tea.

Hei Kaits :) Sama siin, hotellid ja hostelid mõjuksid rahakotile vägagi laastavalt

Ma sõidan Tallinnast Air Balticuga 27.ndal aprillil Barcelonasse, kus kavatsen võtta Vibasa ööbussi ning hommikul umbes kella kuueks olen juba Irun'is - siis saab koha kõndima hakata.

Kas sa koostasid öömajade nimekirja Mundicamino lehe kaudu või said infot kuskilt mujalt?

Tere Mul on plaanis Irun'ist alustada, kuid olen lugenud, et Põhjateel on ööbimiskohti palju vähem kui Prantsuse teel ning mitmelgi korral tuleb hostelis või kuskil hotelliski ööbida. Küsimus siis käinutele, et kas Te saite kõikjal palveränduritele mõeldud ööbimiskohtades olla või kujunes reis kulukamaks, sest pidite ööbima hostelites jm kohtades?

Aitäh

A.L sinu juttu oli äärmiselt huvitav lugeda ning ma ei saa mainimata jätta, et mõned kohad olid ka naljakad, kuid õnneks laabus kõik lõpuks hästi. :) Igatahes, sain veidi informatsiooni, kui mul peaks kunagi samasugune olukord olema.

Päikest!:)