kerts1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Et siis käidud selles hotellis ja minu muljed: Üldmulje: ilus, puhas, rohelust ka nagu on, kuid väga väike, rand on väike, ei tea kuidas teistes hotellides on, aga need ranna varjud olid küll no nii tihedalt, et vähestes kohtades sai nagu koguaeg päikest peale, aga no, kes ees see mees. Toad: puhtad, vooditega jäin rahule, koristati iga päev. Lootsin ka seda näha, kui tippi jätad, siis tehakse voodi peale ehk ka midagi turistidele, aga ei miskit. Lõpuks lihtsalt enam ei jätnudki raha. Konditsioneer töötas, soe vesi oli koguaeg, nagu muid jamasi sellega ei olnud. Söök: hmm, oli valikut, kuid igapäev enamvähem üks ja sama. Hommikusöök oli küll iga päev sama, lisati ka juurde vahepeal õhtusöögilt ülejäänd kartuleid vms. Õhtusöök oli ka et salateid valik oli, riisi ja makarone ja siis liha ja kala valik olid küll kesised. Töötajaskond oli sõbralik kuid ääretult tüütav, isegi õhtusöögi aeg tuldi ligi ja taheti müüa pileteid õhtustele üritustele. Turistid- enamus vanu inimesi, kuna ise oleme noored alles, siis see veidi nagu häiris ja muidugi venelased, poolakad ja sakslased, need nagu enamused seal! Need siis minu muljed! Edu teistele!

Me lähme nüüd märtsi lõpus ka Bella Vistasse, hea on positiivseid kommentaare lugeda, kuid no me esimest korda ka kuskil reisil, et saan ma õieti aru, kui hotelli tuba ei meeldi,siis mul võimalus see ka ümber vahetada ilma lisatasuta?? Ja miks kotte vaadatakse läbi-imelik tundub nagu.

Ise kahjuks või õnneks ei jõudnud sinna, kuid mul tuttav rääkis, et oli eelmine aasta seal käind ja esimesel päeval kohe esimeste seas sisse läind ja siis kui jõudis valitud reisibüroo boksini, siis öeldi et vabandust, reis on välja müüdud. Müstika. Ise tahaks seda lisada, et tõesti hinnad kruvitakse nii lakke. Jälgisin konkreetset Hurgada reisi, kus müüdi Bella Vista hotelli 5990 soodushinnaga, nädalaga tõusis see hind 7990-ni ja jälle nädalaga on juba 10450. muidugi samas ka tõusis koguaeg reisi " tegelik hind". et siis nüüd soodushind 10450.- Kui Novatours tegin kampaaniat "Kingitus Sõbrale" siis hommikul kell pool 10 sai helistatud ja öeldi kohe et reis välja müüdud. tundub et tuleb mingi väga kirves hind välja käia juba, et reisile minna aprillis.