trip-krainetrip-ukraine-dark

Tommj

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Siinai viisa

Kas on õige, et Sharmi sõites ja linnas püsides pole Egiptuse viisat vaja?

ma nüüd küll aru ei saanud. Kindlasti on ka selliseid, kel meeldib võimalikult kallilt osta. Ma ainult täheldasin, et Crown siiski EI OLE odav hotell, vaid vastavalt oma tärnidele hinnaga.Ja ülerahvastatus tuleneb ilmselt tema suurest populaarsusest.

Rehanat***** pakub praegu Toptours soodsalt,( muidu 12 000.- nädal). Aga kui pole käinud, siis ei oska midagi arvata temast. Crown Plazast lugesin kuskilt, pidi olema tihti ülerahvastatud, söömine järjekorraga, rannas ka mingi jama.

Nii et oma laptop on mõtet kaasa võtta, saab toas kasutada??

Ei ole ju mingi odav hotell-nädal AI ja tavahind 13 000.- Toptoursil! Kas on Rehana kohta mingeid lähemaid kogemusi? Tundub, et kui läheme jaanuaris, siis oleme esimesed Eestist.

Kuidas see kehtib täpselt pole veel aru saanud? Mingi 24 või 48 tundi jne.

minna jaanuari keskel, Crown oleks ka veel sihikul - tema eelis on asukoht, kõik suht ligidal. Nii, et valikut veel teinud pole, jääb viimasele hetkele( millest võib isegi kasu tõusta).

Ja sellise ebaõiglusega peab mokk maas leppima või? Kui sellest ikka kisa üles aetakse, küllap siis midagi ette ka võetakse ükskord. Aga eestlane on ju kahjuks lambukene, maksab nurisemata palju küsitakse.

võetakse kindlasti.FLY -AL vist. Estouril oli kuulda, et plaanitakse selle lõpetamist,aga Toptours raius vastu, et neil pole plaaniski.Zaakalid küll.

on vist hambutu? Reisifirmale võiks küll nina alla seda hõõruda.