trip-krainetrip-ukraine-dark

Crane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
7 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Autorendid Varaderos'es olemas ja võimalik et tihedamalt kui kusagil mujal Kuubal. Isiklik soovitus oleks see, et kui soovid Kuubat näha ja tunda saada, hoia Varaderost eemale. Tegemist siiski vaid turistidele suunatud piirkonnaga (kui eesmärk pole tõesti vaid hotell ja rand).

MIlline oleks üldse kõigie usutavam koduleht ilmateate osas? Kui hetkel võrrelda selle teema esimest linki ja wundergroundi ( https://www.wunderground.com/forecast/th/krabi?cm_ven=localwx_10day ), siis näitavad nad ikka täiesri erinevaid ennustusi.

Rong oleks kindlsti soodne lahendus ja põnev, aga kuna lend maandub suhteliselt hilja ja on kestnud oma aja juba, siis pigem tahaks mugavalt auto tagaistmel istuda ja ukselt-uksele saada.

Eks ta lii ole jah, et kõiki detaile alguses ei maininud. Lisaks nii öelda 0 päev kus on saabumine Bangkoki, aga kuna see õhtune aeg siis piisab kui hotelli jõuab.

Esilagne plaan oli selline: 1 päev - Bangkok terve päev 2 päev - Bangkok poole/terve päev ja öörongiga Chiang Mai 3 päev - Chiang Mai terve päev 4 päev - Chiang Mai terve päev 5 päev - Chiang Mai poole päeva ja siis tagasilend kuhugi randa 6 päev - rand vastavalt asukohale terve päev 7 päev - rand vastavalt asukohale terve päev 8 päev - rand vastavalt asukohale poole päeva, sõit Bangkoki ja äralend

Kas Koh Changile tasub ilma mõttes oktoobri keskel minna?

Piletid on ostatud tagasilenuga Kansai - Helsingi. Seega pean siis ikka Bangkokini välja lendama? Kuigi see kuidas ma Taist Jaapanisse saan on minu mure, sest seda lendu piletil polnud.

Siit saab näiteks www.matkasuvila.eu. Iseasi et istekohtadega tuleb puudus, kuna matkabussis siiski 5 kohta sõiduks.